Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Tú Kravinu Twilight ságu neznášam

    • MartinDyntar

      Luky já moc také ne, ale miluje ji (tu Twilight Ságu) moje přítelkyně, tak to nějak toleruji a kvuli ní respektuji. Nic více, ale díky že se držíš také divácky tzv. ,,při zemi". Příběhu vubec nerozumím, ale milostné city jsou to jediné co si z toho filmu od samotných hercu tzv. vezmu. Jsou Luky myslím si mnohem horší americké filmy, netřeba je jmenovat. Je jich dnes celá řada. Řadím mezi ně především už akční filmy Luky.

  • Vážené dámy, vážení pánové. Ať se vám to líbí nebo ne, podle mého názoru je Kristen příšerná herečka. Není mi moc sympatická i tak, ale to, co udělala Robovi, byl teda vrchol. Nechci ji urazit, ale tenhle komentář si prostě neodpustím.
  • Daj sa dokopi s robertem pattisonem hodirese k sebe kristen
  • Seš moc heská a moc se máš protože máš heského kluka a mám otásku jak v tom 4 díle jaks měla miminko jaks vypadala strašně jak jsto udála. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tobě nefunguje na klávesnici z?
  • Nejlepší z nejlepších ❤❤ Víc Twilight dílu ❤❤ Kristen je nejlepší ❤❤
  • k sebe
  • A čo Kristen a Nicholas? oni by tiež k išli sebe
  • Nelíbí se mi na tobě jak ses ostříhala ... jinak fajn
  • Ja Muslim ze Bella je super hetecka a Edward taky kdyz byli spolu bylo to uzasne komuse to nelibi at se na to nediva a Jacob je taky uzasnej a renesme take
    • Vieš, že tak sa nevolajú nie?Proste sa ti páči twilight.:) Je to dobré.:)
      Ale teraz už asi spolu nebudú, keďže je inak orientovaná, ale hej, hodili sa.:)
  • Kristen super mam te rada :) si frajerka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit