Přejít na výpis diskuzí

Květa Fialová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc dobrá paní herečka, takové se dnes už nerodí. Přeji hodně zdraví a plno sil ;)
  • Milej pani Kvete prajem vsetko najlepsie k narodeninam,hlavne vela zdravia,aby sme ju este dlho dlho mohli vídať medzi nami *3* *4* *14*
  • Vazena pani Kveto k Vasemu jubileu preji ,pevne zdravi hodne milych a

    slusnych lidi okolo sebe a zustante dale sva.Vazim si Vas

    Vzpomina Jana
  • Všechno nejlepší
  • Vše nejlepší a hodně štěstí na další pokračování *14* *3*
  • Milá a úžasná paní Květo Fialová,

    Přeji Vám všechno nejlepší k vašim dnešním krásným kouzelným 84. narozeninám!!! *4* Přeji Vám hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a úspěchu!!! *4* Jste velmi dobrá a jistě zkušená herečka, které si já a další moc považujeme! *4* Opravdu moc vám přeji do dalších let života hlavně hodně zdraví a síly a chutě do života! *4* Držím Vám palce a ať tu jste s námi co nejdéle *4* . Máte můj obdiv, také Vás má ráda má prababička *4* .

    Zdraví Verča
  • 810-297
    Úžasná dáma. Doufám,že jí někdy potkám naživo.
  • To, co předvedla paní Květa Fialová na ČT1 ve Všechnopárty Karla Šípa v lednu 2013, byl hnus!!! Jejích sprostých a vulgárních slov tam bylo až moc!!!
    Paní Fialová, zamyslete se nad sebou a nepředvádějte se v takovémto světle v médiích - je to škoda! Jste taková dáma, ale neumíte se slušně chovat!!!
  • Vážení,
    chtěl sem se zeptat, kde je možné sehnat "mluvené slovo" Květy Fialové o jejím životě buď na CD, nebo DVD. Zda vůbec něco takového je.Děkuji, pošlete mi prosím informace na můj e-mail: danny.ji@seznam.cz
  • Prosím Vás, co to tu píšete? Paní Fialovou znám několik let a občas si popovídáme a za ty roku mohu s čístým svědomím říct, že to je okouzlující, inteligentní dáma. Takže žádná přetvářka... to že vyjadřuje své názory např. na to, jak to v té zemi vypadá - viz politika - co je na tom špatného? Od rádoby celebrit jsem se nic, co by mě v životě někam poposunulo, nedozvěděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit