Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4*
  • MJforever
    Happy B-day! ♥
  • terkapa
    Happy Birthday, La Toya!!! I´m sorry, if your brother Michael died!!! *14* *5* *4* *15*
  • Všechno nejlepší ;)
  • michael měl dluhy,a nikdo mu nepomohl ani Janet,která má peněz jako želez ani tatínek co díky němu zbohatnul *16*
  • co mate proti mojej kralovne vi... la toya je pecka a ja ji uznavam moc dlho asi 20 let moc toho o ni nevite jak to bilo z mikem to nikdo nevi miluju michaela taki je to king a navzdy bude to je mezi nema v rodine nas je h... potom ale nemuzu videt jak la toyu urazite je to mj sestra tak respect la toya stojim u tebe a taki u mj ste best 4ewer a je krasna jako mike
  • veronikak

    Mám Tě ráda

    La Toyu Jackson mám ráda je úžasná sestra Michaela.La toyo moc mi chybí Tvůj bráška moc ho miluji !!♥♥♥
  • barulqa

    Re: !!!

    sorry sem http://www.zkracovatko.cz/w7x
  • barulqa

    !!!

    Vy co La Toyu urážíte se podívejte sem..... http://healtheworld-mj.blog.cz/1005 /la-toya-jackson

    měli byste se stydět!!!
  • barulqa

    Re: Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

    ty si píííča!! *15* *1*
  • barulqa

    Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

    Nejdřív se prosimtě nauč psát její jméno..četla jsem že k tomu aby byla proti Michaelvi jí donutil Gordon který jí denně mlátil a deptal..donutil jí aby si drasticky změnila tvář atd...proti němu svědčila protože gordon vyhrožoval že když se proti němu nepostaví tak Janet a Mika zabije..tohle je opravdová sestra...a ještě ke všemu silnáá...takže si nejdřív jdi sehnat informace než tady začneš kdákat nesmysly...takže píčaa si tu maximálně TY!!!!....LA TOYA is BeeSt...a jesli chceš důkaz že si to nevýmýšlim tak tady je....http://healtheworld-mj.blog.c z/1005/la-toya-jackson
  • barulqa

    Re: jkrjk křukbž

    MÁŠ PRAVDU..JE SKVĚLÁ...JÁ SEM JÍ ZAČALA POSLOUCHAT AŽ PO MIKOVĚ SMRTI..PŘED TIM SEM JÍ VLASTNĚ MOC NEZNALA..JÁ NECHÁPU PROČ TADY VŠICHNI PÍŠOU TKÝ HROZNÝ VĚCI JO PROTI MIKOVI SE POSTAVILA PŘI SOUDU LAE URČITĚ K TOMU MĚLA NĚJAKEJ DŮVOD..TO JE JASNÝ...NÁHODOU JE BEST..NEWÍÍTS SE MI LÍBÍ PLAYBOY,HE´S MY BROTHER,ALE JAKO JE JICHVÍÍÍC.xDDD NJN JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!I LOVE LA TOYA JACKSON=*
  • Re: Happy

    HMM LA TOYA NEMŮŽE ZA MIKOVU SMRT..A UŽ TO TU ŘIKÁM ASI PO NĚKOLIKÁTÝ..MĚLA DŮVOD SE PROTI MIKOVI POSTAVIT TOMU VĚŘIM.....ZA MIKOVU SMRT MŮŽE MURRAY TAK CO....A NEURÁŽEJTRE JÍ..LA TOYA IS BEEST..I LOVE YOU SHEEE=****** JE PROSTĚ NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! *14* *14*
  • Re: LA TOYA IS BLACK SHEEP

    HMM SIMTĚ DRŽ HUBU..LA TOYA JE NÁHODOU SUPER...A URČITĚ MĚLA DŮVOD SE PROTI MIKOVI POSTAVIT PŘI SOUDU..TAK JI TADY KURVA UŽ NEURÁŽEJTRE.....STE VŠICHNI UBOHÝ KRETÉNI..A NENI TO ŽÁDNÁ ČERNÁ OVCE RODINY....LA TOYA IS BEEEEEEEEST=* A KDYŽ TEDA BYLA JANET JEHO NEJMILEJŠÍ SETRA TAK PROČ JÍ TEDA NEDOSTALA ANI CENT KDYŽ mIKE UMŘEL...TAK CO??TO JE ALE ZVLÁŠTNÍ..PROTOŽE MICHAEL NEODKÁZAL ANI BRÁTRŮM ANI SETRÁM A EXMANŽELKÁM ANI CENT....TAKŽE TO ZNAMENÁ ŽE TEDA JEHO NEJMILEJŠÍ SESTRA NEBYLA.....I LOVE YOU LA TOYA JACKSON=* *14* *14*
  • Re: mrcha jedna!!!

    ty si kráva(vůl) simtě co ty o ní víš..určitě měla důvod se proti Mikovi postavit tak co...tim že jí tady budete urážet..nic nezměníte...La Toya je náhodou duper..a je mi jedno co udělala atd..já věřim že k tomu měla důvod tak ji kurva už neurážejtre..ste tu všichni bestak ubozí kreténi..který o ní ví hovno..tak držte huby...vy zmrdi!!!LA TOYA ID BEEST..I LOVE YOU SHE=* *14*
  • Re: 3

    a ty si vymaštěnej kretén..kterj ani neví kdo La Toya je..náhodu je nejlepší.....I LOVE YOU LA TOYA JACKSON=*
  • Re: Re: Re: Re: 3

    kdyby něco tak to bylo v roe 1993..a co..určitě k tomu měla nějakej důvod se posatvit proti němu..určitě by se jentak proti němu nepostavila bez důvodu a nemuíte jí tady urážet a nadávat..tak za prvý neni stará ani blbá..za druhý to není p*ča a za třetí tady nemá někdo právo jí nadávat a urážet....bestak ste tu všichni ubohí kreténi kteří jí akorát závidějí její peníze atd... *8* ste trapný tak jí nechte žít...LA TOYA IS BEST..I LOVE YOU SHE...BEEEEEEST *14*
  • baluska1

    Happy

    To jak ublížila Michaelovi to mě bolí u srdce. To si Michael nezasloužil, ale přestoti popřeju vše nejlepší k narozeninám, ale teď kdybys své chování změnila, Michaela nám to nevrátí. Zamysli se na sebou la Toyo. Jak si Michaelovi ublížila, když on ti tolik věřil.
  • duita

    LA TOYA IS BLACK SHEEP

    la toya je cerna ovce cele jacksonovi rodiny nebejt MIKEHO,kterej ji ze zacatku mel nejradsi,tancovla v jeho klipech by mu mela lezet u nohou nez to,jak se o nem hnusne vyjadrila. *16* ona vedela ,ze MIKEHO vsichni miluje me,vsichni krome ni meli velke uspechy,ona ne.diky janet,ktera MIKEMU hodne pomohla a stala se jeho nejmilejsi sestrou a on ji byl za to moc vdecny. *4*I LOVE HER MADLY MICHAEL JACKSON *14*
  • Re: trt

    To bylo v nějakým videu ne nebo co *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit