Přejít na výpis diskuzí

Lady Sovereign

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lady4ever

    Ja ji proste miluju! ona je nej! neznam lepsi!!!! a kdyz se vam to nelibi tak to proste nekomentujte!!! *13*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Big Brother

    Ted je momentalne v poradu celebrity big brother, ale i tam je docela ostrá.
    • Re: Big Brother

      je možnost někde toho Big Brothera stáhnout? Já to hledala na netu, ale nikde jsem ho ke stažení nenašla *9*
      • Re: Re: Big Brother

        teledysky.info .... Tam si ju stáhni
  • ....

    ona je prostě frajerka prosadila se a to je bílá a ještě k tomu ženskáá *4* ona je prostě good *3*
    • Re: ....

      přesně moje slova
  • kamilqa

    Nikdo wás milý drazíí nenutíí ji poslouchat ... tag mlčte :-X :) *14*
  • ..

    no nevim moc ji nemusim ale kazdymu se libi neco jinyho
  • hhk

    tak co? byl ste někdo na hhk na lady sov??? moc lidí na ní nepřišlo nato jak jí hrozně propagujou.
  • kokoti

    twe lidi vona nezpívá ,ale rapuje a pro některý styl její hudby je Rap. A ten kdo ho neposlouchá ať sem radši aaaaaaani neleze pač vona je NEJJJJ. *13*
  • .....

    Není špatná, ale znám i lepší! *3*
  • ...

    ahooj nevíte někdo něco o fámu,že by byla Lesba? pořádně o ní není nikde ani žádný info jen jak všecko začalo.. dik za odp. jinak by měla vystoupit na hip-hop kempu, tak uvidíme ! :)
    • Re: ...

      jasně že je to lezba, taková čůza ani nic jinýho bejt nemůže. to abych si na hhk vzala dost zkaženejch vajec, abych měla co házet *5*
      • Re: Re: ...

        no to máš uplnou pravdu zkažený vajčka ale na tebe *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* a čůza to není narozdíl od tebe koukej kam to dotáhla a kam si to dotáhla ty leda tak do prdele
  • lentilqa

    Lady..změna 2

    Ale stejně ji má ze všech zpěvaček nejradši!! Pač ma hezke pisničky i tak *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit