Přejít na výpis diskuzí

Lenka Lanczová

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • životopis

    • Re: životopis

      Miluji tuhle spisovatelku a všechni knihy ,které jsem od ni cetl ve mne vzbudily neco tak neuveritelneho,ze to ani nedokazi popsat. *14*
  • je to moooc super spisovatelka,všechny její knížečky znám nazpamnět,a těžkom bych vybírala tu nejlepší....Takže:jen tak dál *4*
  • Každý pes - jiná ves

    Ahoj lidi! Tak jsem si tady četla tu vaši přestřelku ohledně toho, zda Lanczovou číst či nečíst a jestli jsou to knihy nebo brak. *4* Myslím si, že existuje mnoho žánrů, protože existuje mnoho lidí a každý má jinou duši, jiné názory, jiné pocity a proto se mu také líbí jiné knihy. Navíc také hodně záleží na věku, momentálním psychickém rozpoložení a tom, co v reálném životě prožíváte. Co tím chci říct? Že knihy Lenky Lanczové jsou určitý žánr určený pro cílovou skupinu mladých dívek, které o lásce sní či ji samy prožívají. Navíc se pí. Lanczová snaží proniknout do pocitů a mysli svých hrdinek a tím tak jakoby poradit čtenářkám, jak se s některými problémy, patřícími k období puberty, vypořádat. Souhlasím, že její knihy patří do lehčího žánru, ale jsou poutavě a čtivě napsané a ve svém "oboru" jsou špičkou. Já čtu všechno možné, je mi jedno, kdo to napsal, musí mě zaujmout kniha a její námět a musím na ni mít v danou chvíli náladu. Takže čtu i Lenku Lanczovou, stejně jako čtu V. Párala, S. Sheldona či A. Dumase nebo J. Wyndhama. *1*
  • hříšná touha

    takže mám takovou prosbičku prosím Vás paní lanzcová o pokračování románu hříšná touha je to nejkrásnější knížka kterou jsem kdy četla a dost mně vzala dostala jsem jí 25 prosince v 11 hodin a v 8 večer jsem jí mněla přečtenou proto jsem vás chtěla poprosit jestli by jste nechtěla napsat pokračování já když jsem to četla tak jsem si myslela že to dopadne dobře ale takový konec jsem opravdu nečekala když jsem si šla večer lehnout tak jsem nad tím musela přemýšlet PROSÍM VÁS OPRAVDU NA KOLENOU NAPIŠTE POKRAČOVÁNÍ JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍŽKA KTEROU JSEM OD VÁS ČETLA A ŽE TO BYLI VŠĚCHNY. prosíííííííííííííííííííím *8* *8* *8* *8* *8* *8* moc vás mám ráda
  • ssssuppppppppppppppeeeeeeeeerr *3* *3* *13* *3* *1* *5* *14* *14* *9* *9* *16* *8* *15* *5* *4* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *3* *9* *9*
  • Pro Petku

    Pokračování není (zatím), spousta čtenářek by ho chtěla, ale zatím se vedou jen živé diskuze na Lenčiných stránkách, tak se tam kdyžak mrkni
  • Help xD

    Ahoj,prosím,mohl by mi někdo napsat,jak se mám přidat do jejího fanklubu???
    • Re: Help xD

      Jo, to by mě taky zajímalo. Jinak knih mám přelouskanejch 14 z 52 a ještě dost mi jich schází. Nekritizujte nás, že je čteme 1)čteme aspoň něco a za 2)nás to baví. Takže maminy, čtěte dál a vzpomínejte na mladá léta :-) Já zatím naštěstí ješte nemusím :-) *14*
  • Oranžové Blues

    Moc se mi líbila knížka Oranžové Blues,vypovídá přesně o tom,že ne každá láska končí šťastně a proto vám paní Lanczová moooooooc děkuji za takové knížečky!!!!
  • Jsem jedna mamka, která spolu s dcerou čte všechny její knížky od r. 1992. Dík.
  • ....

    Lenka píše úžasně, nejsou to takové ty dívčí romány vždy s dobrým koncem, někdy jsou i značně zmatené a hlavní hrdinky mají problémy jako holky v dnešní době, některá otěhotní atd. Vážně píše skvěle. K některým knížkám se vracím a čtu je třeba i po třetí, nebo víckrát.
    PS:Zrovna dneska jsem byla zažraná do knížky Panna nebo blíženec a celou jsem ji přečetla, abych se přiznala nečetla jsem ji poprvé *3* Moc se těším na tvoje další knížky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit