Přejít na výpis diskuzí

Liana Janáčková

OSOBNOST 23.1.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem naštvaná že jste nevyhrála, jeli jsme 2x z chalupy abychom vás podpořili. Jak může být senátor ve služebním poměru - hanba. Ale to nikdo neví hlavně že jim vadil Červíček. Hodně úspěchů vaší příznivci.
  • Slušní lidé v Ostravě nezapomněli na její hlas pro tuneldědka při jeho volbě prazidentem,i když z ODS odstoupila.
    Děkuji voličům.
  • roman je to hruza cu si dnes mohou černi morousi dovolit.paní Janáčková bydlí v ostravě jako, já tak ví o čem je řeč.když se vracím z odpolední směny , vychází nebo teprve jdou spcky do heren ve značkových všcech a vysmátí protože je my pracující živíme z našich peněz, ale říkat se to nemůže protože jinak jsme rasistia lidé z vyloučených lokalit jsou ti kteří jsou utlačovámi námi.Je to hnus a je to tady pořád, kdy už tohle skončí..proto fandím paní Janáčkové
  • Jak mám věřit někomu, kdo si ani na "svou mordu" na bilbordu nedá aktuální fotku ??!! Tahle paní se už nablbnula dost. V ODS, potom jinde. Té jde jen o prachy. Doufám, že už se jí to neprovede. Nebo si myslíte, že čím starší kráva, tím lip dojí ??!! Navíc neskryvaná rasistka. Podle toho by ten senát vypadal.
  • Tato žena je rasistka ..jak sama uvedla tak jak se muže starat o to co ze své duše nenavidí ..
    • prachy nesmrdí *1*
    • Janáčková na tomto jednání mimo jiné řekla: „O cigány se bohužel starat musím. Kdyby to tehdy s těmi letenkami vyšlo, oni by se domnožili zase. Takže jste diskriminovaní, všichni jsme diskriminovaní, já s vámi naprosto souhlasím. Ale bohužel je to tak. A musím se snažit, abych vás někam vystěhovala. Nesouhlasím s jakoukoli integrací, bohužel jsem rasistka, nesouhlasím s integrací cigánů, aby plošně byli po obvodu. Bohužel, vybrali jsme Bedřišku, takže tam budou, klidně s vysokým plotem, elektrikou, mně je to jedno, já to klidně budu křičet do celého světa (
  • Bydlení pro Romy

    Dobrý den,
    právě na to jsem myslela, jestli by nebylo možné pro tyto lidi místo agentur udělat projekt bydlení a to tak, že domky by byly menší, v nejlevnějších cenových relacích aby se vešly do nějakých 800 000,- . Stavěli by to lidé, pro které by bylo bydlení určeno, mladším umožnit vyučení v oboru, a z výplat by si domky řádně spláceli, tak jako každý jiný občan. Po zaplacení by byly domky jejich. Pokud by bylo 400 milionu do začátku, vzápětí by nabíhaly splátky, lidi by nebrali dávky, ale do sytému by přispívali, myslím, že by se dal udělat kus práce a hlavně rozlišit, jestli to s tou prací myslí vážně, nebo ne. Pokud by tady uspěli, jistě by je později bylo možné zaměstnat na různých stavbách místo ukrajinců a pod.
  • Romové

    Vážená paní Janáčková,
    Rómové mají velmi dobře rozvinuté citové vazby nejenom uvnitř, ale i ven. To je pro Váš projekt příznivé. Horší je to s podílem jejich fyzické a duševní práce, bohužel tento nízký podíl přebírají z generace na generaci, ale dá se to a mělo by se to zvrátit. Ženy nemají zaplacenou svojí práci -, (kterou by vracely zpět do sebe) - péče o děti a domácí práce, to by mohla být motivace pro její zkvalitnění. Projekt rodinných domků představuje fyzickou, ale i duševní práci, kterou by mohli a měli vložit muži i s poměrným podílem finančním. Ale především potřebují vést, co se týká rozvoje jejich fyzické a duševní práce. Hezký den přeje Petra Dobyšarová
  • Agentury

    Dobrý den,sledovala jsem dnes otázky VM a docela mě pobavil nápad pana Kocába vytvořit za nehorázné peníze agentury, které budou Romům "shánět" práci. Zajímalo by mě kde a jakým způsobem a jak to bude probíhat v praxi. Nebo Vám to vysvětlil blíž?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit