Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ráda, že se Lída jako jedna z mála prvorepublikových hereček dožila roku 2000.
  • Jsme jenom lidi. Ostatní jsou jenom kecy. Po bitvě je každý generál
  • byla to nádherná žena.
    musíme jen uznat dvě věci : odstranění Heydricha a pobláznění Goebblese.
    Český národ si umí poradit.
  • OPravdu jste obrovský bl..... ! On s ním chodila před válkou a ne za války ! Tyhle kecy si nechte. Byla to krásná žena, tak asi tak..... Paní Lído, odpočívej v pokoji
    • Ano, to je pravda, Lída s ním chodila ještě v době, kdy to nebyl válečný zločinec.
  • Mě na celé věci zaráží to,že si vybrala,nebo možná neměla na výběr,toho nejmenšího a nejretardovanějšího pišišvora?!Já osobně myslím,že měla dostat provaz okamžitě po skončení války,bez zbytečných otázek a cavyků!Každý máme na výběr a né,že né!Je to otázka cti a odvahy!Ale i ten nejsilnější jedinec si může prdnout do trenek,ale pak se nesmí divit,natož domáhat milosti a musí přijmout trest,tak je se má a patří!
    • Neodsuzujte ji, nevíte, jak to bylo. Kdo ví, co vy byste dělal/a na jejím místě. Možná byste jednal/a stejně.
    • Vy! Soudíteva hlásáte trest!!!???!!! Takový jako vy by Hitler potřeboval! Přesně takový jste fašista!
  • Byla to nádherná charismatická žena, skvělá herečka. A to, že se zamilovala do špatného muže? Láska si prostě nevybírá a některé ženy jsou k tomu předurčeny a snad ani nemají jinou možnost. Mé babičce je 92 let a ta říká, že ten kdo tuto dobu prožil paní Lídě Baarové nemůže nikdy odpustit.
  • Moc a moc se těším na film o pí Lídě,jsem zvědava ? ? ? ? *14*
  • Dobře hrála ve filmu Dívka v modrém.
  • Nadherna...
  • Krásná dáma s líbezným hlasem....a vynikající herečka. Dokázala okouzlit všechny. Ráda jí mám ve filmu Maskovaná milenka, kde jí to fakt slušelo a ten její milý, něžný hlásek mě skoro uspává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit