Přejít na výpis diskuzí

Liza Kelly

OSOBNOST 9.1.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jereminn

    Beautiful Celtic Woman

    Překrásné "Dámy-Celtic Woman",jsem viděl poprvé v TV,asi na ČT2,a bylo to asi v roce 2006.Náhodou jsme s mým tat´uldou přepnuli na čt2,tam většinou bývají noční koncerty,a tam jsem zaslech přenádherný vocal,ještě přenádherných "Dam".Nadchlo mne to,a jistě i mého t-átu,a musel jsem se podívat do TV programu.tam jsem zjistil,že ony "Dámy",jsou "Celtic Woman"!!!Od té doby se mne tento název,zaryl do paměti. *3* Trvalo to sice několik let,až jsem si pořídil Noteboock,a ted´,jak mohu,zabrousím na jejich str.a str."Osobnosti",které jsem také oběvil úplně náhodou,mohu říci,že jsou opravdu skvělé, *14* ,jsem si musel okamžitě nahrát několik clipů!!! *14* Musím zdělit,že jsem si od Lisy stáhl všechny!!! *4* Jsou opravdu velice"skvělé",at´ po jedné,tak jako kolektiv!!! *4* *14* *3* *14* *9* Mám více než "150" videoclipů,a "jsou všecky sladoučké",jak jako holky,tak jako "Zpěvačky"!!! *4* Jsou to opravdové "Andělky" *14* *14* *4* *4* mohu opravdu doporučit!!! *14* *14* *4* *5* *5* "Jereminn"
  • Koncert

    Ahoj,rád bych veděl kdy mají další koncert a kde,rád bych jel musí to byt zážitek na celý život.Jsou na prosto skvělé!!! *14* *5*
    • crazzyhors

      Re: Koncert

      To je sice fakt ale do USA se mě nechce .... minulej rok bil koncert nejblíš v německu nebo rakousku ... *16*
  • Je nejlepší!!!!

    Lisa Kelly je naprosto bezvadná zpěvačka a skupina Celtic Woman je skvělá taky!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Je nejlepší!!!!

      ...a krásná...
      • Re: Re: Je nejlepší!!!!

        Lisa Kelly je najuzastnejsia a Celtic Woman Tiez..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit