Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie

    Jsem váš fanoušek líbí se mi jaká jste, v televizi jste úžasná. Přeju vám aby se vše dařilo, mnoho úspěchů. Pís ta bude na do smrti ta nejlepší od vás.


    Přeju Vám:
    štěstí v životě, užívejte te si ikdyž není na to čas, smějte se, hlvně co nejvíc zdraví nekonečno zdraví, a především LÁSKY.
  • Leňa

    lucko obdivuji tvou výraznou energii,která s tebe vyzařuje,moc ti fandím *3*
  • Jeník...

    Lucie,patříte na vrchol jste naprostá jednička *14* ,dalo by se to nazvat: Goťák v dámském provedení... Tím myslím kvalitu Vašeho zpěvu,držím Vám palce
  • Carmen

    Chtěla jsem jen říct, že v muzikálu Carmen jste úžasná. Vzala jsem s sebou na představení přítele, nikdy předtím na žádném podobném představení nebyl, a byl přímo okouzlen :). Lístky jsme dostali dárkem na Vánoce od maminky, která už Carmen viděla a musela mi prý lístky koupit, protože cituji:" Tohle musíte vidět, je to nezapomenutelnej zážitek."
    A musím říci, že měla pravdu :)) Moc Vám děkuji *4*
  • vona je dobrá

    nejlepší zpěvačka na světě za posledních 20 let.
  • krásná

    Lucinko jste opravdu nádherná!!!!!A úžasně zpíváte!!!!Sem moc ráda,že u nás máme tak skvělou zpěvačku *4* *4*
  • sarda

    Gratuluji

    Gratulace k získání českého Slavíka Mattoni, zasloužila si ho, moc jsem jí to přála!!! *4*
  • LUCIE

    Lucie je dobrá zpěváčka.Mít hlas jako ona tak si pískám.Ráda bych jí poznala osobně.Je super. *4* *3*
    • Re: LUCIE

      Souhlasím! *1* *1* *1*
  • Pozor

    Lucko, tebe každej chlap jen zneužívá, proč si to necháš líbit ? Už ses tolikrát zklamala.
  • Vážím si jí...

    Až jednou vy všichni co na ni házíte špínu na těchto stránkách"dorostete",pak teprv uznáte její osobnost.Vážím si jí za to,že nikdy se nestyděla přiznat svoje chyby,svůj původ,svou lásku k rodným Otvovicím,kterým zůstala věrná.Vážím si jí za její neskrývanou lásku k mamince a tatínkovi a celé rodině.Ať Ti to Lucko pořád zpívá tak,jako dosud,pro radost nás všech,kteří Tě obdivují a mají rádi!
    • Re: Vážím si jí...

      Souhlasím! Jsem do Tebe(do Lucky) úplně blázen!!! *14* *14* *14*
    • Re: Vážím si jí...

      Souhlasím s tebou. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit