Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Pešek

OSOBNOST 28.5.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FRAJER

    Už toho nech,nejlepší už máš za sebou.Je to trapný se na Tebe dívat.Přenech to "ABAJOVI"
  • arogance sama

    On mi příjde strašně arogantní a namyšlenej, furt má problémy....nemám ho ráda...jako nic proti němu, jezdec je dobrej, ale prostě jako člověk mi nesedí...jen můj názor, nikomu to nevnucuju
  • bvvcvx

    luky je nejlepší *1* *1* *1* *1*
  • pyty46

    Jsi Fakt jezdec.

    Ahoj Lukáši moc ti preju abys vyhraval a aby si moc nepadal.Jak uz tady mnohokrat padlo sež fakt nadanej.Drzim palce pri zavodech. *4*
  • Čau Lukáši

    Držím Ti palce aby Ti to dneska v Anglii jelo.9 místo na roštu je vynikající a věřím, že na ostro to bude ještě lepší.Ty na to máš a je vidět, že se závod od závodu zlepšuješ...Tak je vopucuj!!! *5*
  • ......

    Myslím, že jsi hodně nadaný, takže ti to určitě bude jezdit líp a líp!! Takže stačí jen říct - Hodně štěstí!!!
  • 250???

    Čau Lukáši.Moc Ti gratuluji k výsledkům v minulé sezoně a k celkovému 4 místu.Ale docela nemile mě překvapilo, že přestupuješ do 250??? Těšil jsem se, že letos je ve 125 všechny vopucuješ.Určitě na to máš!!!Myslel jsem si, že je to i Tvůj plán.Nejdříve titul v nejnižší kubatuře a pak jít dál?Ve 250 se asi budeš ze začátku trápit i když bych se rád pletl a držím Ti pěsti aby Ti to jezdilo.
  • Super výkon

    Letošní sezóna se mu opravdu povedla. Dvě vítězství, třetí místo u nás doma, vedl průběžné pořadí a nakonec 4. místo v konečném pořadí, je zatím jeho životní výkon. Doufám, že ve 250 bude pokračovat ve slibné kariéře. Nečekám super výsledky hned první rok, bude to spíš seznamovací rok, ale nechám se překvapit.
  • super kluk

    lukas je fakt super !jezdis vyborne moc ti fandim!jo a moc mu to ted slusi ses fakt kus a hlavne jednicka! *14* *3* *14* *7*
  • NEJ NEJ NEJ

    JE TO TEN NEJ NEJ NEJ *14* MOOOOC HO MÁÁÁM RÁDA A JE TO JEDNIČKA *14*
  • Luki

    Luki je super závodník moc mu fandím.Luki,jen tak dál... *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit