Přejít na výpis diskuzí

Marcela Skřivánková

OSOBNOST 9.3.2009 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • m.

    Nevíte někdo jak je M. vysoká ?:)
    • By mě zajímalo, jestli bys to Marcele řekla do očí *1* Takový stupidní názor může napsat jen zamindrákovaný člověk *6*
    • Re: m.

      Asi takhle I
  • miluju jí

    já jí naprosto zbožňuju*14* a jestli tady někdo o marcelce bude kecat nějaký kecy tak si pro něj doběhnu a přejedu mu hlavu traktorem
  • Marcela - rozhovor

    http://www.czechtimes.cz/index.php? option=com_magazine&func=show_artic le&id=263&Itemid=62
  • Marcela

    Marcel, nic proti Tobě, jsi docela dobrá moderátorka, ale nepřišlo Ti ubohý, tahat za nos Ztracenýho, když máš přítele? Trochu jsi se víc zviditelnila, bulváry to dost přitáhlo, o to Ti asi šlo, nebo jsi to měla opravdu zapiotřebí? V tom případě je mi Tě fakt líto...dost ubohé!!! Proč to píšu? To, co jsi udělala Markovi, mi kdysi udělal jeden kluk a později se mu to i dokonce vymstilo. Ano, boží mlýny domlely! Měj se hezky a hodně štěstí
  • Marcelka

    Do Marcelky jsem úplnej blázen. Miluju jí. Určitě jako partner bych si sní rozuměl. Dělám taky do hudby. *14*
  • nelmo

    narouky.)

    vše nej Marci!!!
  • vypadá krásně

    marci je nejlepší holka na očku a na celým světě *4*
    • Re: vypadá krásně

      No tak lidi myslim jako vim, ze vsichni ted koukate na to, ze je docela hezka, ae prijdme mi dost prihloupla a hezka to je, ae zase jako nejhezci moderatorka to taky neni.... A naviiiic vsechno ma jen nauceny a mluvi tak naivne hruza. Ja mela teda radci Blanku byla takova vic prirozena a takova v pohode a vtipna.... Ae Marcela ta jen mluvi to co ji napisou. Muj nazor. A mysli si to dost lidi. Cau *5*
      • Re: Re: vypadá krásně

        Souhlasím. Zkouší se při moderování moc křečovitě usmívat. Rádio ji asi sedí víc.
    • Re: vypadá krásně

      přesně tak *14*
  • jo

    Marcelka je nejlepší *14*
    • Re: jo

      a můžete pro ni hlasovat na www.svetpratel.blog.cz *3*
  • Best moderátorka

    Marcelka je nejlepší baba na Óčku! T-Music dostalo novou šťávu! *14*
  • vittan

    Ouuu

    To je prostě KOČKA!!Strašně se mi líbí *4* ..šíleně moc a hlavně dneska na óčku byla super..KRÁSNÁ *14* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit