Přejít na výpis diskuzí

Markéta Častvaj Planková

OSOBNOST 3.5.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Praha stověžatá

    Tak jsem včera byla již podruhé na Praze stověžaté a zjistila jsem, že bych na ni mohla klidně chodit pořád. Je to opravdu úžasné představení, ještě nikdy jsem se na žádném představení tolik nenasmála (a že jsem jich u vás viděla už hodně). Naprosto super!!! *14* Jenže to se nedá vyprávět, to se prostě musí vidět..... *15*
  • hudy

    Faust a Markétka

    Viděla jsem představení v Ypsilonce Faust a Markétka a nezbývá mi než vyseknout poklonu...jak Markétě Plánkové, tak i Martinu Dejdarovi, oba zpívali nááádherně!! *14* Ale uznání i všem ostatním hercům, moc krásné představení.... *3*
  • MARKETĚ

    Krásný den Markéto,strašně moc vám držím palečky a přeju vám i vaši dcerušce hlavně zdravíčko to je nejdůležitější a abyste našla perfektního muže který bude vás i malou milovat.Já mám v tomhle podobný osud jako vy,partner tobohužel nezvládl a opustil mě také ještě před porodem.Muj syn se narodil na vánoce a já vím že jediný kdo bude kdy litovat je on.Děti jsou štěstí,opravdová láska bez nich by jsme nic tak nezvládli.Přeji vám moc štěstí,jste výborná herečka
  • marketka

    nejlepší a nejhezčí herečka a nejhezčí. v každem dile ordinace vam to moc sluší *1*
    • Re: marketka

      máš pravdu. V ordinaci jí to vždycky moc sluší. Je to dobrá herečka *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • huuuuu

    Safra je to prostě sexy baba, až mi z ní hučí v kládě *5*
  • polianah

    fgg

    ty jsou obě stejně dobré *16*
  • hudy

    Přání

    Mnoho úspěchů v práci i v osobním životě přeji, moc se mi líbí, jak hrajete i zpíváte. Jen nerozumím tomu, proč nejste zařazená v herečkách, musím dát vždycky vyhledávání. Chtělo by to napravit, myslím, že by pak byla zde i daleko větší návštěvnost *4* .
  • Markéto,

    jste dobrá herečka jak teď v ordinaci tak předtím v světla pasáže.Myslím,že víc v ordinaci s Bárou Munzarovou kterou mám taky strašně ráda. *1* Jste moje nej herečky a hrajete fakt právem který si zasloužíte

    Hodně štěstíčka a zdravíčka přeje Sisinka *15* *3* *9* *1*
  • marta12

    nej k nerozkám

    všechno nej k narozkám jen je dobré že i Sandra Nováková(Gábina)má narozeniny ve stejný den xD dokonce má dneska narozky i Emma Watson :D
  • Jste nejlepsi herecka mam vas rada v ordinaci mi chybite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit