Přejít na výpis diskuzí

Marta Semelová

OSOBNOST 17.10.2012 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty MRDKO jedna SWINSKÁ,komunistická špíno.Tak abys věděla,dnes jsem byl na demonstraci proti vám komunistickým vrahům.To já na tebe podám trestní onámení Semelko.Že ještě existuješ-to je ten největší zločin.P Í Č O jedna ZA SR ANÁ. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *16*
  • Semelová ty špíno jedna Z A S R A N Á doufám,že vypadneš do Ruska a ČR necháš na pokoji.Komouši budou poraveni a pověšeni.Všichni komouši chcípnou.
  • Termilere přesně,komouši jsou Z M R D I a patří pověsit.
  • Komouši jsou vrazi,z m r d i a ču rá ci.Zabili jste Horákovou a to vám neodpustíme.Pocházím z města Černošice kde zvítězili pravicové strany a komouši tu měly 2 procenta.Ksčm znamená-KO KO TS KÁ-STRANA-ČU RÁ CK ÝCH-MRTVOL.Zabili jste a odsoudili mnoho lidí a já nechápu,že po tom všem vaše strana ještě ekzistuje,jste ještě horší než nacisti-nacismus 50 mil.mrtvých,komunismus 130 mil.mrtvých.Já osobně bych všechny členy KSČM nechal pověsit,aby věděli jaký to je umýrat.
  • Hale, ---JEDNOU TĚ SEMELOU. Nevím na koho jsi mluvil jestli jseš komouš tak jsi DE...,ale já doufam,že nejsi.Pls ozvy se.Nevím jak jsi to myslel ve tvém komentáři.JÁ JSEM A VŽDY BUDU KAPITALISTA.SÁM JSEM SE UČASTNIL DEMONSTRACE PROTI DEBŽO... KOMOUŠUM.Značka i love USA.
  • Ty DEBI--.Táhni do ruska nebo do kldr.Špíno jedna ZASRA-- KOMUNISTICKA CHcípn-š.KOMOUŠI jsou VRAZI.
  • Ty Mrd.. co si to dovoluješ ty za.ra.ej levič.... komunistickej.Táhni do Ruska nebo do Kldr.My PRAVIČÁCI vždy zvítězíme.Jen si podej ruku s kime congem unem ty chc.plo..no Komunistická.
  • Jestli se ženy nebijí, tak tebe bych řezal od rána do večera. Já bych ten komunismus a ty kecy o Miladě z tebe vymlátil, ty kunddo pojebaná! Ty si zasloužíš chcípat déle, než Milada! Ty mrddko zasranná!
  • Vy si myslíte že jsme zapoměli na HORÁKOVOU. Ne NEZAPOMENEME,KSČM jsou zastaralá strana,pokaždý když vidím v TV někoho z komunistu,tak ihned přepnu a jdu si zaboxovat do boxovacího pytle a představuju si že to je někdo z KSČM.
  • Pokládám si jednu otázku: Je zapotřebí novodobého Robina Hooda?!Je!Ale to bych musel vykrátit třetinu země,jedna špína není řešení!
  • Oprava: nedožije
  • Teprve jsem načal třetí dekádu svého života a mám své plnohodnotné plány,ale přísahám ti,že pokud se mi vše posere,jakož v to nedoufám,ale ikdyby přece,tak položím svůj zbytek života za honbou na takové zmrdanné kripply,jako jsi ty!Nedej bože,že se mi vše zhroutí,či nepodaří naplnit!V tom případě vyměním svůj zbytek života za zmrddy,jako jsi ty!Jsi v hledáčku né jednoho takového,jako jsem já!Ale je v tom jediný problém,že jsi stará hydra,která se toho dožije,nedej bože že bude na smrtelném lůžku!To bych tě neodpojil z přístrojů,ale umírala bys tak dlouho,že si to nedokážeš představit!3krtil bych tě tak dlouho a znovu křísil,že bys poznala peklo swině!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Víte,proč se z lidí stávají psychicky labilní lidé(nemyslím ty,kterým není pomoci,či jsou nesvéprávní,či mají tak nízké IQ,díky kterému nejsou schopni svévolně uvažovat)?!Ne proto,že by nedokázali své vnitřní pocity a pudy nekoordinovat,to néé,ale stačí vidět tuhle mrddku a jsem naráz nevyléčitelným labilním individuem,či svým jednání zvířetem!Vždy je to dáno nějakým podnětem,který z nás tu nekoordinovanou stvůru\swini dělá!Naštěstí je tato transformace daná vlivy,které jsou přirozené a za které daný jedinec\zvíře nemůže!Nazívá se to logické a přirozené pudové jednání!Já za to nemůžu,páč já mám rád lidi,pomáhám slabým a nemocným a jsem pro blaho lidstva,ale zároveň se musím přirozeně bránit nepřiznivým vlivům,což znamená jediné,pud sebezáchovy!Vydejte mi ji a jí podobné a já očistím svět od kripllů!Uvedu malý příklad,který se může spoustě lidem nelíbit,ale přesto ho uvedu: Jsou dny,kdy nemám co žrát,ale raději hodím zbytek jídla či peníz chudému,páč vím,že se jídlem později ukojím a hlavně že si poradím!Mám rád lidi,pomáhám a hlavně jsem hóódně pomáhal lidem,starým nebo mladým,ale lidem kteří to potřebují,nebo nemají jinou možnost a vždy pomůžu takovým!Mě je jedno,kdo je kdo,nerozlišuji a rád se rozdělím o sousto,ale když vidím tyhle zmrrdy,tak se ve mě probouzí přírodní pud přežití,stává se ze mě nekontrolovatelná šelma,která by tyhle swině smlsla jako nic!A o tom to je!Někteří by mohli nabádat,že za vším je schyzofrenie,můžou,ale jsou tím pádem též hloupý!Rozdíl mezi schyzofrenikem a lidskou neuvědomitelností(toto slovo zřejmě neexistuje)je právě dané chování jedince!Mám lásku k lidem(k těm nenažraným a ne přirozeně debillním,což může být kontraproduktivní),k přírodě však vyšší!
  • Tak proč umírala 15 minut ty zkurwená incestní pííčo?Vydej adresu dobrovolně!
  • Nechcete sem někdo napsat její adresu?Je v seznamu!
  • Je to jen magistra a myslím že z Plzně,to znamená že může např.dělat v lékarně!Pak učitelka ZŠ, což je nepřípustné,obzvlášť s její stranickou příslušností!Je to jen negramotný odpad,který musí být na věky umlčen!!!
  • Řekni mi to do očí a do konce života neslezeš z lůžka a krmit tě budou hadičkou!
  • Tebe zastřelit taky ty zmrrde!
  • Dnes jsem ji slyšel v tv a prý se Milada Horáková ke všemu přiznala dobrovolně a silně pochybuje,že by k tomu byla donucena.A prý proces byl řádný,v pořádku a v žádném případě nebyl zmanipulován.ta musí být zastřelena na místě bez pardónu,takováto tupá negramotná swině zkurvenná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KSČM by měla být definitivně rozmetána z povrchu zemského!!!A jejich voličové zbaveni svéprávnosti,nebo posláni do psychiatrických léčeben!!!Měly by být udělány procesy s těmito dobytky,jako to dělali oni,bez možnosti uspět v nich!!!Státe,vydej mi tuto kunndu a já jí v tichosti utratim,jak,to už byste nechali na mě!!!Vždyť takhle to dál nejde,ani nemůže jít dpč!
  • komáři už dosáli!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit