Přejít na výpis diskuzí

Marta Semelová

OSOBNOST 17.10.2012 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z tohoto člověka je mi doslova na blití.... Tato osoba je naprosto mimo realitu a kdyby hrozilo, že by měla vyučovat mé dítě, rozhodně bych ho z dané školy odhlásil. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale lidé s nedemokratickými názory a svým (dle mého soudu za hranicí zákona) veřejným vystupováním a angažovaností, nemá ve školství ( a nejen tam!) NIC dělat. Učitel má být autoritou- jak bych asi měl svému dítěti vysvětlovat, co to ta "paní učitelka" žvaní u pomníku K. Gottwalda? Dle mého soudu tato soudružka patří za mříže a ne do Poslanecké Sněmovny natož do školy! Pro nezasvěcené doporučuji si přehrát její bláboly na Youtube.... *12*
  • Vy si myslíte že jsme zapoměli na HORÁKOVOU. Ne NEZAPOMENEME,KSČM jsou zastaralá strana,pokaždý když vidím v TV někoho z komunistu,tak ihned přepnu a jdu si zaboxovat do boxovacího pytle a představuju si že to je někdo z KSČM.
  • Pomoc, pomoc! Komunistka ve skolstvi a jeste k tomu zakladni skola! Komunismus je stejně jako nacismus totalitní režim, který nemá mít v demokratickém státě zastoupení, protože ho popírá! Z některých lidí v této zemi je mi na zvracení...
  • Ty MRDKO jedna SWINSKÁ,komunistická špíno.Tak abys věděla,dnes jsem byl na demonstraci proti vám komunistickým vrahům.To já na tebe podám trestní onámení Semelko.Že ještě existuješ-to je ten největší zločin.P Í Č O jedna ZA SR ANÁ. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *16*
  • Pani Semelova Vy jste člověk totalitniho raženi,hodici se do totalitnich fašisticko-bolševickych režimu.Z Vas to přimo srši.Modlete se k Bohu aby Vas nepotkalo neco jako pani Miladu Horakovou.Boži mlyny melou i na vas se voda vaři budete volat Pana Boha a ne soudruha.
  • Dejte ženskej funkci a ještě takovou.Do školy bych ji ani nepustil,natoď učit. Komunisty by měli zakázat a tu pani ZAVŘÍT až zčerná a ne jí dávat KOMUNISTICKÉ funkce.
  • Je to jen magistra a myslím že z Plzně,to znamená že může např.dělat v lékarně!Pak učitelka ZŠ, což je nepřípustné,obzvlášť s její stranickou příslušností!Je to jen negramotný odpad,který musí být na věky umlčen!!!
  • a co jste o komoušů čekali????? a ti kdo je volili jsou spokojeni? přece komouši říkají, že komunismus nikoho nezabil nebo nezavraždil..... tak proč by se to mělo studovat a proč by si to měli ti, co to nezažili, připomenout????
    jen kdyby...... až se dostanou k moci, tak zavřou hranice, budou kádrovat a možná už nikoho nedají pověsit.....
  • "My komunisté jsme lidé zvláštního ražení." Julius Fučík, Reportáž psaná na oprátce. Patrně měl na mysli falešné mince...
  • Ty Mrd.. co si to dovoluješ ty za.ra.ej levič.... komunistickej.Táhni do Ruska nebo do Kldr.My PRAVIČÁCI vždy zvítězíme.Jen si podej ruku s kime congem unem ty chc.plo..no Komunistická.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit