Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • béé

    martin je prostě hrůůůůůůůůzaaaaaaaaaa
    zlat ej šmajdík
    • Re: béé

      běž víš kam... *16* *5*
    • ibel

      Re: béé

      Tak proč tu jsi? *8*
    • majda1997

      Re: béé

      Omg !!! *9*
    • lucka.ptackova

      Re: béé

      *8* NO COMMENT fakt...
  • martinek

    Až se mi z toho všeho chce brečet !!
    Tet jsem byl ana jedné diskuzy a všichni si myslí, že je Martin namyšlený!!.. Je to opravdu hrozné..!!!
    .. : ((( ( ( ( ((((((((((((((((((
    OPRAVDU POKUD MU VŠICHNI TAK MOC FANDÍTE MUSÍTE POSLAT HRZNĚ MOC HLASŮ JINAK TO NEVIDIM.. UŽ NENÍ ANI POMYŠLENÍ NA TO , ŽE SI ŘEKNETE ONI MU POSLOU HLAS TAK JÁ NEMUSÍ.. TOHLE UŽ NIKOHO NESM NAPADNOU!! MUSÍME ZE SEBE TY PENÍZE VYMÁČNOUT!! MARTIN SI TO VELICE ZASLOUŽÍ"!!!..
    UTRATE ZA MARTINA PENÍZE A POŠLETE MU DESÍTKY SMS.. PROTŽE PAK MŮŽETE LIOVAT AŽ VYPADNE!!
    ON TO MUSÍ VYHRÁT JE TO JEN NA NÁS !! *16* *14*
    • Re: martinek

      Souhlasím!!!!!:-))) *4* *14*
  • soliter

    Profil

    Pokud si ten co má v profilu fotku Martina Chodúra z nás všech tady nestřílí je to bomba.Pokud jsi to opravdu ty Martine,přeji ti abys Superstar vyhrál.Ze všech soutěží Superstar a X Faktoru a co tu všechno bylo, jsi jednoznačně jednička.Už jsem se letos ani nechtěla dívat(už je těchto soutěží fakt moc),ale když mi mamka řekla at' se na tebe schválně podívám,že válíš mého oblíbence Elvise a Toma Jonese jako bůh tak jsem zapla telku.Na Toma Jonese i na Elvise skutečně máš.A jestli nevyhraješ pro mě jsi Superstar. *3*
  • minka

    PAN DOKONALÝ

    Bože, ten má takové charisma, osobitost. Milý chlapec, tohle všechno je ale nic oproti tomu, jak zpívá! Většího borce není. Martin by trumfl i Gotta. Dokonalý hlas Martina!
    • Re: PAN DOKONALÝ

      naprosto výstižné ... MR. BOMBASTIC, MR. FANTASTIC
    • 22kristyl

      Re: PAN DOKONALÝ

      Naprosto s Tebou souhlasím:-))
    • hellraiser

      Re: PAN DOKONALÝ

      Presne tak. :-)

      Sice Gott je legenda, to zas se musi nechat, ale uz ponekud vycpela legenda. *1*
    • nelmo

      Re: PAN DOKONALÝ

      přesně:))
  • joj

    já bych klidně před lidma zpívala mě je to jedno....jo a já neříkám že sem bezchybná já mám chyb plno....ale aspon je přiznám xDD =PP stejně fandim Mirovi a můj názor vůbec nikdo nezměnííí i kdyby byl chodúr milej a nwm co ještě podle mě na vítězství nemá i když to stejně vyhraje..je trapnej jak nwm co
    • stankova.lidka

      Re: joj

      trapnej? až po tobě
    • Re: joj

      "Na vítězství nemá ale stejně to vyhraje????"
      Typický příklad největší debility a stupidity.
  • soliter

    Včerejší kolo

    Ahoj všichni.Velice Martinovi fandím to jsem řekla a napsala již mnohokrát,ale včerejšek se mu opravdu nevydařil.Bohužel měl Pal'o Habera pravdu,aranžmá písně Maria opravdu nebylo dobré.To ví každý kdo zná originál.Nyní nemluvím o zpěvu:Martínek to zpíval krásně,za to může ten dotyčný který z krásné klasické muzikálové melodie udělal frašku.Věřím,že je ted' Martin ve velkém stresu.Přeji mu aby to ustál stejně dobře jako včerejší večer kdy moc pochválen nebyl.Bylo mi ho líto,protože to nebyla jeho vina!!On a Domča Stará by spolu měli bojovat o první místo.To co předvedl Šmajda bylo hrozné,kdyby to slyšel Mercury klepal by se na čelo,jenom pištěl a ječel jako ty pubert'ačky v sále.Bendíkovi pomohla Celine Dion.No za těch pět let co na ní maká ještě aby to nedal.Tak se mějte a zavařte mobily!!! *5* *15*
    • hellraiser

      Re: Včerejší kolo

      Taky doufam, ze absolutni finale bude Martin-Domca, Honzovo vypadnuti me prekvapilo, cekal jsem, ze pujde Miro, ale ten snad je na rade ted. *3*
      • vterinka

        Re: Re: Včerejší kolo

        no tak to teda doufám, že ne! To rači ať letí Stará než Šmajdík! Ten je nej...ale jinak Chodúrovi taky fandím *3*
        • hellraiser

          Re: Re: Re: Včerejší kolo

          Ja z tech tri nemam nic proti nikomu, ale proste z tehle trojky mi Miro prijde nejslabsi. Jiste ale je, ze z nich tri si sve fanousky a styl, ve kterem bude dobry, najde kazdy *14* *1*
    • majda1997

      Re: Včerejší kolo

      Máš pravdu, ale MArtin byl v nevýhodě, když mu nefungoval odposlech. Nemohl se pak plně soustředit !!! No já jdu pro jistotu poslat další hlas. BYlo by mi líto, kdyby vypadl !!! *9*
      • soliter

        Re: Re: Včerejší kolo

        S tím odposlechem máš pravdu a jestli si vzpomínáš tak tyto problémy ohledně odposlechu měl i u písně Karla Gotta Oči má sněhem zaváté.Někdy mi příjde,že mu tam úmyslně někdo škodí.Myslím ty co mají na starosti věci ohledně muziky a aparatury.Jsem moc ráda,že to včera dopadlo pro Martina a Domču dobře.I když vypadnutí Honzy mě hodně překvapilo.Měl to být spíš Miro. *5*
        • Re: Re: Re: Včerejší kolo

          je to zvlastni celou dobu nic a posledni dobou porad seneco martinovi deje dobry tah vice ohrozeni vice hlasu umeji to
        • majda1997

          Re: Re: Re: Včerejší kolo

          Vzpomínám, taky už mi to přijde divný, že vždycky Martin !
      • 22kristyl

        Re: Re: Včerejší kolo

        Tojo.Mě by to bylo taky strašně líto.Brečela bych celej večer *9*
        • majda1997

          Re: Re: Re: Včerejší kolo

          Nápodobně. Martin umí jedinej z nich zpívat tak, jako by měla zpívet SUPERSTAR a Martin ta superstar je !!! To mu nikdo neveme !!! *13* Martin má hlas , jako nikdo jinej. Je prostě originál !!! *4*
  • wwww

    Je to falešnej profil ! !!!!

    I kdyby věděl odpověď nic to neznamená! A ty víš odkud jak se menuje jeho bratr? *1*
    • Re: Je to falešnej profil ! !!!!

      A Martin nepíše a nepíše... Že by to nevěděl? *1*
      Fandím mladému Chodúrovi, ale jestli se tady za něj někdo vydává, tak to je docela k smíchu... *1*
    • kristyna123

      Re: Je to falešnej profil ! !!!!

      no dobře,ale když říkáš že ikdyž by odpověd věděl nic to neznamená ,tak maš snad jinej napad jak zjistit jestli to je on nebo ne?
    • Re: Je to falešnej profil ! !!!!

      To víš, že vím, jinak bych se neptala... Martina neznám, ale jeho bratra dost dobře... *3* Kdyby věděl odpověď, tak to znamená to, že je to opravdu on a kdyby nevěděl, znamená to... Každý člověk zná přece jméno svého sourozence, má-li nějakého!
  • dully

    Mám tu takový minitest pro Martina, abych se ujistila, že je to opravdu on...
    Jak se jmenuje tvůj brácha a jeho slečna?
    Nic ve zlém, jen bychom rádi věřili, že jsi to opravdu ty... *3*
    • kristyna123

      Re: dully

      pravda,taky už si nejsem stopro jistá...ale jinak nic ve zlim proti tobě Martine.
  • kristyna123

    cimrman...jara....

    No tak Chodúrovi Martinovi fandím od začátku,protože fakt krásně zpívá,zaslouží si vyhrát,je to sympatak.Oproti nemu sou ostatní-sorry že to tak řeknu-nuly.Jen tak dal:xD *1* *1*
  • hlasování

    http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?si d=1140&q=806f9dd06c230fff500c7aaa2d e37adb
    tam můžete hlasovat pro Martina, klik na píseň Hey girl.Drží se na předních pozicích, ale ne na jedničce.To musíme změnit! *5* hlasujte co to dá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit