Přejít na výpis diskuzí

Martina Balogová

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boubelka123
    martina no prostě je kocka *14*
  • POZOR! Buďte u toho! MARTINU máte také možnost vidět přímo na natáčení 20. 2. 2012, a to ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS ve tvaru:
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    Více info zde: http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace
    Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme: divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Mimo Petra také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • Omlouvám se za chybu,
    Martina Balogová má HIT 3 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
  • V pondělí 20. února uvidíte Martinu Balogovou v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro něho můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 4 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • Dobrý večer,rád bych Vám poslal jednu nahrávku,která Vás myslím potěší.No nevím, jak to mám poslat.Zdraví Vás Vojtěch Trávníček
  • Si jednička ale maš smulu zě v čechah se tenhle styl hudbi ne posloucha.A navyc je tady skrytej rasizmus kdybi si soutěžila v naky jiny zemi ze stejnyma soutěžicima tak je jasny žeto vyhrajež tady se posloucha jenom rok a metal proto se nikam nikdy češi ne dostali a mužou byt jen hvězdy tady v čechach. *14*
  • petice.r

    Martino!!!!!!

    Martino?Budeš se vdavat?Co je na tom pravdy?prosím odepiš mi ju?
  • Soul, jazz

    Ahoj Martino, doufám, že se dál budeš věnovat zpěvu. Hlavně soulu a jazzu, poněvadž se tvůj hlas na to hodí *3*
  • albin

    martíííí

    *3* martina moc dobrý zpěv ,tose jen tak neslyší a mněla vyhrát super star moc jsem jí to přál ...a kdo tvrdí opak je hlupák nebo rasista.... *13*
    • petice.r

      Re: martíííí

      Ty jsi z usti,ja take?
  • martina

    ma hezkej hlas to se jen tak nevidi porota byla hloupa ze nechala vihrat tu hrbatou anetu ty si tam bila nejlepsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit