Přejít na výpis diskuzí

Max Riemelt

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemecky sympatak. Najlepsi film : Die welle
  • Ano, Max Riemelt jako Kay Engel z Freier Fall nedá spát ani mnohým z mužské populace :). Není nad to propadnout filmovému přeludu, jelikož Kay Engel je vymyšlený :-(
  • Skvely byl uz v Napole, ale ve filmu Freier Fall predvedl s Hannem Kofflerem neuveritelne uveritelny par.
  • Nejlepsi je v gay story volny pad.sehral to skvele i se svym kole.uchvatny oba
  • Vybornej herec a velky sympatak
  • Ahoj holky kde jste maxovi psla na tom questbooku ja to nikde nemuzu najit a kde jste videli jeho holku pls odepiste !!!!!!!!!!!!! jsem z toho zoufala totalne !!!!!!!!!!!
  • avrilkasikulka

    ♥♥

    max je upe nej :)
  • fotka?

    Hej nevíte někdo z jakyho filmu je ta fotka jak tam ma ty boxersky rukavice a lezi na zemi???????? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Napola:hitlerova elita :) tady máš odkaz můžeš se kouknout na to online :) http://filmy.kinotip.in/video/666-napola:-hitlerova-elita
    • je to film Napola
    • Napoli (Hitlerova elita) :) kuk na youtube
    • ten film se jmenuje Napola Hitlerova elita *3* *4* *1* *2*
    • Nejspíše to bude z Napola Hitlerova Elita .. on je tam úžasný!! *3*
    • jasně...to je Napola *3*
    • Re: fotka?

      To je z filmu Napola (Hitlerova elita) :)
  • Max

    No jako tak sem tam napsala a dozvěděla se, že má už pár let pevnou přítelkyni! Takže nic no... *16* Bych jí asi zašlápla! *1* Ale jako aspoň že je s nim holka šťastná! No já teda umim německy, ale když by mi ani nenapsal, tak je mi to k ničemu! *1* *1* Ale jako nemuseli by mu na všechno odpovídat ty agenti. Hezky by měl odepisovat svejm fanouškům "sám"! Sou to jeho fanoušci ne? *13* No a ta holka vypadá nepříjemně už jenom z tý fotky! To kdybych tam byla já, tak bych mu klidně i obouvala boty! *15* Tak se tu mějte lidičky! PIŠTE PIŠTE! A vyhlašuju konkurz o to, kdo se dřív bude bavit online s Maxem! Co vy na to holky? Která ho chytne dřív? Asi žádná! *1* Založíme klub dívek a žen Maxových fanynek a vítězka která ho klofne, dostane od každý litr nebo flašku šampáňa! *1* *1* Tak pa!
  • max riemelt

    vidím že sú tu samí česi :D hm podla mna má na herectvo fakt talent..tak videla som asi 2 filmy a celkom sa mi zapáčil:)..Hm a jedna baba tu písala ze si s ním písala ..to muselo byť super :) A nech Max natočí ešte veľa dalších filmov ..Určite si ich rada pozrem :) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit