Přejít na výpis diskuzí

Meg Cabot

OSOBNOST 10.2.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lovexmegxlove

    Miluju Miluju Miluju *14* *14* *14* *14*
  • Super

    Právě jsem dočetla "Velikost L "(ke které jsem se dostala úplně náhodou) a musím uznat, že to bylo opravdu suuuuper. Už se nedivím, že její tituly jsou vždy v knihovně vypůjčeny *4*
  • moc dobrá

    Cabotová je moc dobrá spisovatelka, četla jsem všechny díly princezniných deníků, Hrdinkou snadno a rychle, teď se chystám na druhý díl. Velikost L je taky super, už se těším na pokračování XL, ale Mediátor, to je bomba... Nádhera, má skvělou fantazii! Doporučuju *3*
  • Princess Diary

    Je úplne super!Mám ju hroooozne rada. Najmä jej knižky: Denník princeznej ♥ Píše strašne zaujímavo. Ako to robí? *4*
  • Skvělá spisovatelka

    Já jsem teď teprve dočetla první dil Mediátora a úplně mě to uchvátilo :) píše strašně čtivě. Vžijete se to děje a prožíváte to společně se Suze.
    Skvělá spisovatelka, podle mě jedna z nejlepších :)
  • JE NEJ!!!!

    Meg Cabotová je ,,nejlepší" spisovatelka,co znám...
    Dokáže psát tak, že mě její knížky vždy zaujmou. Připadají mi jako droga, dokud je nedočtu nemůžu dělat nic jiného.
    Její knížka HRDINOU SNADNO A RYCHLE byla nejlepší(podle mě). Serii PRINCEZNOVSKÝCH DENÍKŮ čtu od prvního dílu a moc se mi líbí. MEDIÁTORA začínám teprved číst, ale musím uznat, že i tato série knih je ohromující. *4*
  • Skvělý

    Souhlasim s xxx, mě to přestalo bavis asi po 6 dílu *1* Jinak si určitě přečtěte Mediatora, je to nejnej řada knih *14*
  • Skvělá spisovatelka

    Podle mě je to úplně skvělá spisovatelka a její romány o genovské princezně jsou dokonalý. Díky moc *1*
    • Re: Skvělá spisovatelka

      npo možná tak první tři .. potom už je začalo být až moc nudný a čím je genovská princezna starší, tím se mi zdá, že je nerozhodnější *13* .. začíná to být nůůďo
      • Re: Re: Skvělá spisovatelka

        nj, me se to taky zda cim dal tim nudnejsi.. bohuzel.. ale stejne je skvela spisovatelka, prectete si treba jeji serii o mediatorovi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit