Přejít na výpis diskuzí

Michael J. Fox

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sisi6

    Krásné narozeniny!

    Přeju mu všechno nejlepší k narozením:)
    a doufám že se brzo ukáže v nějakém skvělém filmu,a že se bude dál prát z těžkou nemocí jako do ted:)
    Všechno nejlepší♥♥♥
  • M.J. Fox

    Připadá mi docela zvláštní, že v tom životopise není ani zmínka o jeho nemoci - Parkinsonově chorobě. Ten člověk vyvíjí docela značný úsilí v boji s touhle chorobou, vede nadaci..., proto si myslím, že by to tam mělo být.
    • Re: M.J. Fox

      Hej Michael J.Fox je ůpně úžasný herec.Je nej hlavně ve filmu Návrat do Budoucnosti1,2 a3.Hej ale je chudák s tou nemocí. *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9* *9* ale mám ho moooooooooooooooooooooooooooooooc ráda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* 4rever
  • fifinka89

    Michael J. Fox

    Michael J. Fox je prostě nejlepší herec. Milují herec Michael J. Fox a hlavně ve filmu Návrat do budoucnosti 1,2,3 a další. Michael J. Fox je sympatičtější člověk. Já dozvěděla až letos prosince, že má nemoci Parkinsonova choroba. Moc mě mrzí, že má nemoci. Michael J. Fox musel opustil ve filmu a teď zatím pořad hraje ve filmu. Má manželka a 4 dětí. Jsou moc šťastní. DRŽÍM MU PALCE V BOJI S JEHO CHOROBU. *9* *3*
  • tenhle člověk je mi hrozně sympatickej. ale potkal ho hroznej osud.
  • Bezva člověk

    Je škoda že o něm spousta lidí neví nic, myslím že je jeden z těch lidí co si to zaslouží, aby ostatní věděli co dokázal. Návrat do budoucnosti je můj nejoblíbenější film, všechny tři díly. Jediné co si můžeme přat je aby se uzdravil...
    • Nejskvělejší člověk Michael J. Fox

      Michael J. Fox je nejsympatičtější člověk. Člověk, který si zaslouží podporu nás všech. A proto by mu měli pomoct všichni. A hlavně mu přeji, aby se uzdravil. HODNĚ ŠTĚSTÍ MICHAELE.
  • hammi

    Mihael J.Fox

    Michael je úžásný muž s dobrým srdcem a do rolí dává sebe. Doufám, že se někdy ukáže v Návratu do budoucnosti 4. Chci ho poznattttttttttttttt moccccccccc. :)))))))))))) *14* *4* *9* *14*
  • Back to the future

    Návraty do budouctnosti jsou moje nejoblíbenější filmyyy:-)) *14*
  • lala

    jak ja ho miluju nejkrasnejsi a nejlepsi zboznuju ten film navrat do budoucnosti a hlavne jeho mrzi me ze ma tu chorobu tk drzim pesti mam ho moc rada ty filmy s nim sou nejuzasnejsi zeru hoo mocinky moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: lala

      souhlasím michael j. fox je nejúžasnější herec co znám je překrásný a má skvělé role a je mi hrozně smutno a je mi moc líto že je tak nemocný doufám že se brzy uzdraví a objeví se v nějakém skvělém dalším filmu.... *14* *4* *3* *4*
      • Re: Re: lala

        Je to skvělej herec a určitě je to hrozné mít takovou nemoc. Je tu ale druhá stránka věci. Dobrých herců jsou mraky, ale dobrých lidí už tolik ne. Díky jeho postoji k životu, který ukázal při boji s nemocí jasně ukázal, že to není jeden z mnoha. Jeho nadace pomohla spoustě lidí, jeho knihy i veřejné projevy zase naději lidem, kteří trpí stejnou nemocí. On všem ukázal, že i s takovou hrůzou, jako je bezpochyby Parkinson jde žít dál, že jde si užívat život a že tím nic nekončí. Ať žije ještě dlouho a ať nikdy neztratí svůj optimismus.
      • Re: Re: lala

        Souhlasím!michael.j.fox,je ten nejkrásnější,nejůžasnější herec ktetýho jsem potkala.a vážně mě moc mrzí co se mu stalo *9* *9* je mi ho moc líto,a doufám že se brzo uzdraví,a bude dál bavit svět svejma skvělejma filmama... *4* *4* *14* *14* *3* *14*
      • Re: Re: lala

        S
  • michaela drž se!!!!

    Michael dává naději dalším lidem, kteří jsou stejně postiženi touto zlou nemocí.Doufám, že bude brzy objeven nějaký lék jak pro Michaela tak pro ostatní.
  • Cool herec

    Zkrátka to byl, je a bude dobrej herec, jenom škoda tý nemoci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit