Přejít na výpis diskuzí

Michal David

OSOBNOST 16.10.2010 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cinderella.l

    HAPPY BIRTHDAY

    ... po tomto světě chodí jen velice málo lidí, které mám ráda a kterých si opravdu moc vážím.
    Michale, patříte mezi ně. Děkuji Vám za to, že jste. S vámi a vaší hudbou je život tak nějak hezčí.
    K narozeninám Vám přeji hodně zdraví, hodně štěstí, hodně lásky, hodně skutečných přátel, spoustu hudebních nápadů, ale také hodně pevné nervy, protože těch hloupých lidí, co " marní " čas na tomto světě, je bohužel stále ještě dost. *3*
    • Re: HAPPY BIRTHDAY

      nejses ty jedna z tech hloupych? *4*
  • Otázka

    Ahojky všem, chtěla bych se stát oficiální fanynkou Michala Davida, ale pořád to po mě chce nějakej login a pak taky heslo. Tak si s tím prostě nevím rady *7* Našel by se tu někdo kdo by mi mohl poradit? Předem moooooooc děkuji!!! *4*Jinak chci říct, že Michala Davida a všechny jeho písničky mám moc ráda a doufám, že bude ještě dlouho zpívat, protože bych ráda slyšela jeho nové písničky. A vsadím se že nejen já *3* Poslouchám ho sice asi jen +-5 let,protože je mi teprve 19, ale i tak jsem se do jeho písniček bezmezně zamilovala *14*, protože v sobě mají zvláštní energii, která mi vždycky dodá chuť a sílu dál žít a to i v těch nejhorších situacích *3* Mám vážně velkou radost, že znám jeho(bohužel ne osobně)a jeho písničky. Přeji Vám Michale hodně úspěchů jak v profesním, tak i v soukromém životě *3* *4*
    • Re: Otázka

      Ahoj,ten login a heslo znamená,že musíš být tady zaregistrovaná,abysi mohla přidávat fotky a diskuse..Je to jednoduché,musí se ti ukázat registrace uživatele,tam si dáš svůj login a své heslo a vždycky,jak budeš chtít tady něco přidat,tak se jen přihlásíš a je to.Já mám Michala strašně moc moc ráda a taky miluju jeho písničky.Já si myslím,že bude ještě dlouho zpívat.Mám ho prostě ráda a vážím si ho. *4*
      • Re: Re: Otázka

        Ahoj, moc děkuji za radu, ale teď se to zase ještě o něco zkomplikovalo, protože když kliknu na chci se stát fanouškem, tak mi to píše, že ta stránka neexistuje. Takže zase nevím co a jak...no ale já vytrvám a ono to třeba zítra nebo někdy v nejbližší době půjde *3* Nebo pokud existuje nějaký jiný způsob, tak mi ho prosím napiš a já to zkusím. A ještě bych měla jednu otázku (asi budu tak trochu za tupce) ale přesto:Co je to login? Jinak bych sem docela ráda přidala nějaký fotky Michala *3* Mám ho taky moc ráda a hrozně si ho vážím protože je to výbornej zpěvák a myslím, že i skvělej člověk. Strašně moc mu fandím *1* Tak ti zase předem moooooooooc děkuji za odpověď *3* Pa *4*
        • Re: Re: Re: Otázka

          Login je jméno pod kterým se budeš přihlašovat.Já bych to udělala takhle,že bych si klikla na přidat fotku a tam by se mi ukázalo,že musím být zaregistrovaná.Tak bych si klkla na registraci,login je buď jméno nebo přezdívka a heslo,pod kterým bych se tu přihlašovala.Zkoušej to a určitě ti to půjde.Musí.Jinak přeju štěstí.Vůbec nejsi tupá,proč by si měla být??? *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Otázka

            Ahojky, tak jsem zjistila, že tupá tedy asi vážně nejsem, protože už jsem se konečně zaregistrovala, z čehož mám fakt veeeeeelkou radost!!! *3* *1* Jinak díky za vysvětlení toho loginu *3* Konečně sem můžu přidat nějaké fotky, jen přesně nevím jaké, protože nevím, jestli se zrovna na ty co mám vztahuje autorský zákon nebo ne, ale na některé určitě ne, protože ty jsem fotila sama *3* Tak sem dám zatím aspoň ty *3* A později kdyžtak přidám i jiné *3* *4* Tak zatím pa pa *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pro MICHALA DAVIDA

              ahojte pane. Michale davide .jsem rada že jste zavital do zlina .na megakoncert.vaše pisně všechni mam rada znam je .naspamet.verunka slečna korodiova
  • Michal David

    Co taková komunistická svině opruzuje?
  • přání

    Milý Míšo
    Přání k Tvým 50.narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Úvaha

    No vidím, že nám tu ta diskuse nějak upadá... *9* Tak sem přispěju tedy alespoň já - ať se tu zase něco děje. *4* Docela by mě totiž zajímalo, jestli se sem sám Michal David někdy podívá a čte si tyhle naše příspěvky??? *7* Nejdřív jsem si říkala, že přece jen chce vědět, co si o něm jeho fanoušci myslí, ale pak mě zase napadlo, že to vlastně ani nemusí zjišťovat, protože, co si tak asi o něm fanoušci můžou psát, že...to je nejspíš každému jasné...pomlouvat ho asi nebudou, když jsou to jeho fanoušci a tudíž ho prostě mají rádi!!!*14* Ale zase na druhou stranu, proč by se sem nepodíval, třeba jen tak ze zvědavosti... *3* No nevím, každopádně faktem je, že má určitě hodně práce, takže je možné, že nemá čas aby se sem podíval. *9* Ať už je to tak, nebo tak, nebo úplně jinak...stejně by mě velmi zajímalo, jestli tu už někdy byl... *7* *7* *7* Ale asi se to stejně bohužel nikdy nedozvím. *9* *9* *9* A jinak zde samozřejmě vítám další novou fanynku. *3* *4*
    • Re: Úvaha

      Já si nemyslím,že by se tady Michal díval.Já si myslím,že má na starosti jinačí a důležitější věci,než se dívat na internet.Otázka ale je,zda vůbec má internet doma.A jestli jo,tak si nemyslím,že by věděl,že tady tato stránka existuje. *4* Myslíš,.že ho pomlouvat nebudou??
      Fanoušci jsou všeho schopní,ale já si myslím,že na jeho koncerty chodí ti,kteří si s ním chtějí zazpívat a jsou to většinou starší lidé,než jsme my. *3* Nevím,jestli vůbec ví o tady této stránce. *15*
      • Re: Re: Úvaha

        Tak já si myslím, že internet doma asi mít bude, řekla bych, že ho po internetu určitě kontaktuje mnoho lidí, kteří s ním chtějí nějakým způsobem spolupracovat, takže pro něj bude internet určitě v jistém smyslu nezbytný. *3* Jestli ví o této stránce opravdu nemám tušení, ale řekla bych, že možná ano. Jinak v tom, že má dost a dost jiné práce, než aby se sem díval, máš samozřejmě pravdu.*3* A s těmi fanoušky tedy vážně nevím, ale když už jsou to skutční fanoušci, tak by ho přece měli mít rádi - třeba jako my. *4* Třeba já bych ho rozhodně nikdy nepomlouvala, protože si jeho práce, která není vůbec jednoduchá, velmi vážím!!! *4* Protože přece jen složit takovou písničku, která by se lidem líbila bude určitě pěkná makačka - a že už jich má na svém kontě opravdu hodně. *3* *3* Ale samozřejmě se najdou i takoví lidé, kteří ho pomlouvají, ovšem ty já už neberu jako jeho fanoušky. *13*
  • Pozdrav

    Ahoj Michale .Zdravím tě za skupinu Calibos. Velice rádi vzpomínáme na natáčení u tebe. Mimochodem písnička TERASY , ve které jsi mi pomáhal s vocálem, je do dnes naše nejslavnější . Jo a nepřejícím nenaslouchej. Oni neví že nezáleží na režimu nýbrž na tom co kdo umí a ty umíš.Pokud by sis našel někdy čas tak se objev v diskuzi na naších stránkách Calibos.krajta.cz
  • Dotaz

    Ahoj Michale, *4* někde jsem slyšeala, že se zajímáš o nové talenty a že snad i pro ně skládáš texty, je to pravda? Jestli ano, moc se těším na možnou hudební spolupráci. Ahojky Julie
  • Ahoj \"Malej\"

    Ahoj Malej,jak se máš?? Několikrát jsem Ti posílala SMS,ale nikdy jsi se neozval.. *13*
    • Re: Ahoj \

      A myslíš si,že máš jeho skutečné číslo??? *7*
  • Ahoj

    Jsem ráda že stále zpíváš a komponuješ.
    Tvé písně mě drží nad vodou. *4*
  • sindrom

    narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám Michale

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit