Přejít na výpis diskuzí

Mike Dirnt

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Mikeu! 40 let? Fakt? Vůbec na to nevypadáš. Užij si ty narozeniny pořádně a nezapomeňte něco nafotit! Ať vidíme, jak se slavilo :) Vše nej.
  • HAPPY B-DAY MIKE!!!!! *14* *14* *14*
  • !!! HAPPY BIRTHDAY !!!

    I do wish Mike all the best to those of your 39.birthday ... even if you do not look it at all,) I hope that soon you'll go next album and then you come here to play the Czech Republic to finally see you live. Are you one of my favorite bands, and am glad I ever met Swami. Sorry for any spelling errors in English but not very good and now I use a translator. So once again too much for the birthday congratulations and good luck, health, success and many more beautiful and happy life we live .... after all, no one ... PS: the past is hard to look back because I can not change it, but the future yes. I Love You All
  • lucckaa15

    <2

    Mikeu, jsi prostě jednička chlape! bez tebe by GD nebylo ono, jednoduše tam patříš jako vzduch k životu ♥♥ přeju ti vše nejlepší....nechápu jak to že je di 39 když vypadáš maximálně na 32 *1* stejně si dokonalej *3* *4*
  • chucky_no.1

    Všechno nej !!

    Přeju úplně všecko nejlepší !! Už se těšim, jak ho uvidím naživo :)) LOVE YOU MIKE !!
  • vše nej

    Mikeu,přeji ti všechno nejlepší k narozkám!Green day forever! *14*
  • ritushka

    Děte se vycpat

    Nevím, co proti němu máte? i kdyby nebyl zrovna krasavec, záleží na tom? Mike to taky neměl vždycky lehký a podle mě je to děsně sympatickej a šikovnej chlapík! Všechno nejlepší k narozkám, Miku *3*
    • iwa-mcr

      Re: Děte se vycpat

      A mě se navíc líbí ze všech nejvíc :D ale mám rači Trého...
    • Re: Děte se vycpat

      asi tak i kdyz mam radsi billiho tak nikdo nema pravo ho urazet *13*
  • Anonym(ka)

    yes yes!it is that bestnicer boy in word!Is in best dependence!I have you advice MIKE DIRINT!otherwise tomorrow i'll talk to you! *4* *4* *1*
  • Krasnej:-*

    Mike je ten nejhezčí a nejlepší baskytarista na swětě!!!Je plostě THE BEST!!!!!!!!!! *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit