Přejít na výpis diskuzí

Miluše Voborníková

OSOBNOST 25.12.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluško, byla jste můj idol. Viděl jsem vás několikrát v divadle, jednou jsem vás viděl i při natáčení jakéhosi pořadu na Vltavském nábřeží u přístaviště parníků mezi Palackého a Jiráskovým mostem. Byla jste "kočka" tehdy a doufám, že se věkem na tomto označení příliš nezměnilo. Už jsem vás dlouho bohužel neviděl. Sešla jste sice z očí, ale z mých vzpomínek ne. Všechno nejlepší k těm dnešním narozeninám.
  • jankoma
    Hodně štěstí a zdraví krásné Milušce. *14* *14* *14*
  • Někdy v 70 tých letech jsem na vlastní oči viděla Milušku jak seděla v autě a po koncertu dávala podpisy. Dodala jsem si odvahu a nakoukla jsem do okna a dívala jsem se do jedněch z nejkrásnějších očí na světě. Mile se na mě usmála a podepsala mi fotku. Nikdy na ten její pohled vzhůru nezapomenu *14* *14* *14*
    • Miluška je in i v Českých Budějovicích, když jsem byl na vojně v roce 1974, písnička - Dobře že tě mámo mám, skvělé a Péťa Spálený *14* *3*
  • antaran
    Přeji Vám kouzelné Vánoce, a samozřejmě mnoho zdraví a štěstí do dalšího života *3*
  • Milá paní Miluško !

    Je to už hodně dlouho, co jsem pocítil Vaší absenci v mediích i jinde, zejména mezi fandy, kteří již cca 40 let nemají jiný idol, než Vás a kteří tuto absenci velmi nelibě nesou. Najít alespoň na WEBu jakousi zmínku o Vaší současné aktivitě je až skoro nemožné. A tak se musím uspokojit s oficiální formulaci "v současné době vystupuje pouze příležitostně se svým manželem Petrem Spáleným". Stačila by totiž malá zmínka o tom, kde a kdy to "příležitostně" vlastně je, příp. kde se to dá zjistit. Velmi rád bych Vás po tolika letech zase viděl....
  • Miluše Voborníková

    Milá Miluško
    Přání k Vaším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Milča

    Všechno nejlepší k narozeninám *3* .
    • Milusku jsem zacal mit rad v roce 70 mam vsechny pisnicky strasne Milusku miluju a preju ji pevne zdravi a zlato v hrdle pa tvuj Roman

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit