Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Krobot

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý český herec,není to žádný Michael Douglas!!!!

  • Je to frajer !!!
  • kralillu1

    mlčeti zlatem

    Je pravda, hereckou roli jenz stvarnil ve filmu P...o...š..., byla fakt tzv. se smekaním klobouku,mne ale spis zaujal vykon ktery uhral snad nejlip a co je, alespon pro mne dulezite jako nezaintresovanyho divaka, uplne autenticky, a to vykon te same role na pude divadelni.Byla to nahoda pri prepinani kanalma,jsem se pozastavila nad divadelnim poradem na CT1,myslim,zaznam z dejvickyho divadla a tam uvadeli P...o...š..., a prave stvarneni P.Krobota,ktery mohu oznacit az za obdivuhodny, mne prinutilo sednout a pozorovat tu rozdilnost divadelny a filmovy sceny, pomerne nepresnosti v podani vsech vostatnych hercu, krome pani Divisove , jeji vykon se my taky zamlouval,mne pride pomerne smesny ze treba vyrok meho kamarada,ktery se na to dival se mnou a videl taky filmovou verzi, si uplne pochluboval vykon Ivana Trojana,nevim proc ale co se tyce divadelnych projevech, ja mam dojem uz jenom kvuly takovy nepatrni nahodily udalosti jaka se mi stala s timhle dilem Petra Zelenky, ze pravej hereckej duch se pozna podle autentickosti, a tim, mne Pan Krobot, jako slecne ktera ma rada, jak uz tady bylo receno zaruku kvality, a ta je dukazem jistoty, a tej je v dnesni dobe pomerne malo,ze mne potesil a co je hlavny donutil k zamysleni , je krasny pochopit hlavni myslenku deje ale na druhy strane vnimat taky projev, protoze, clovek nemuze byt spokojen jen nejakou formou alternativy, ikdyz v dnesni doba je ji plno, coz mne uplne desi, vsechno krasne alternativni,no nic kazdopadne Vam Pane Krobote Dekuji *4*
  • Záruka kvality :-)

    Prvýkrát som pána Krobota videla vo filme Účastníci zájazdu a bola som nesmierne prekvapená výkonom mne dovtedy neznámeho herca. Netušila som, že je aj režisérom. Keď som si neskôr pozrela Příbehy obyč. šílenství a Na vlastní nebezpečí, bolo mi jasné, že tu máme (v ČR máte :-)v ČR) jedinečného človeka. Skromný a nenápadný - režisér a herec, ktorého si trúfnem pokladať za záruku kvality divadelného a filmového predstavenia. Držím palce a prajem všetko dobré. Ria, Prešov, SR
  • Komu čest, tomu čest!

    Klaním se a smekám, pane Krobot! Pro mne jste pan Někdo na poli divadelním a filmovém. Znám Vás především jako herce a zde jsem Vás také poprvé zaregistroval - Vaše výkony jsou nezapomenutelné. Obdivuji Vás. Váš profesní život dosahuje naplnění na straně diváků, klobouk dolů. Komu čest, tomu čest, jen tak dále!
  • Jack Nicholson

    Pan Krobot je takový náš český Jack Nicholson..tak bych to viděl asi já... *3*
  • Účastníci zájezdu

    Ve filmu Účastníci zájezdu hráli opravdu dobří herci,ale pan Krobot byl opravdu fantastickej.Díky panu Krobotovi se na takovej film nedá zapomenout.Fakt jste byl úžasnej.Jen tak dál!!!!
  • účastníci

    hmmmmmmmmm Karel *1* tak kolik jich chybi??? *1* *3* (podsalku)
  • Upřesnění.

    Pan Krobot je především jeden z našich nejlepších divadelních režisérů, to byste tam laskavě nahoře u fotky mohli uvést. Hraje až v poslední době a jen sporadicky, neboť se soustředí především na vedení Dejvického divadla, režii, a psaní nových her.
    • zippino

      Re: Upřesnění.

      Přesně tak,to co tu Marta napsala je pravda...i kdyz je i jako herec skvelej a verim ze by zvladl i lepsi role tak na to jak malo ma casu i vzhledem k tomu ze i uci a ne jen reziruje tak i to co doposud natocil je skveli vikon:)Budu se moc tesit i na dalsi filmove role....Strycku jen tak dal,jsem na tebe pysnej *3*
      • ale on asi ne. pro ty I(Y) :)
    • Re: Upřesnění.

      A taky uceni :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit