Přejít na výpis diskuzí

Miroslava Almásy

OSOBNOST 10.1.2012 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ja som skutočne už starý chlap, ale priznám sa, že táto Mirka Almásiová sa mi mimoriadne páči. To je jednoducho pastva pre oči a balzam na dušu vidieť a sledovať (myslím tým na obrazovke)takúto ženu.
    Ktovie či aj jej "duchovno" je také hodné obdivu. Ja jej ale želám, aby bolo.
  • Absolutne dokonala a sexi postava s neuveritelnym zadkom!obdiv je slabe slovo:)Mirka,drzim palce,si skvela!!!
    • Je Prekrásna žena!!!!!!!!
    • Souhlasím.
  • Pani Mirka bola, je a bude mojou prvou dámou zo všetkých moderátoriek počasia.
    Prajem jej ešte veľa krásnych chvíľ pred kamerou, ale aj v osobnom živote.
    PK
  • Na Markize sleduji jen minuty, kde vystupuje moderatorka pocasi, Mirka Almasy. Krásná žena. Závidím tomu, kdo může být v její blízkosti.
  • Všetko najlepšie
  • ten dátum narodenia je úplne zle, narodila sa v roku 1974! nie 1985
  • Mirka si prekrasna,nechapem preco sa viac neodhalujes,mas co ujazat a uz sa aj otoc ked si na kamere nech mozeme obdivovat to krasne pozadie ako pise tuto kolega vyssie!!!prosim vyslyz nas:)
  • Krehká a zároveň nádherna žena. Najkrajšia rosnička s dokonalou postavou, príjemným vystupovaním a čarovným úsmevom. "Mirka" držím ti palce... som tvoj obdivovateľ.
  • Nádherná rosnička. Postavička vůbec neodpovídá 40 rokům.
    • Čo si mal z matematiky? A postavička? Totálna katastrofa, deformovaná ako paragraf, navyše sa nevie obliecť a skryť tie veľké nedostatky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit