Přejít na výpis diskuzí

Nikki Blonsky

OSOBNOST 16.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikki jsi skvělá moc hezká a nezáleží na tom kolik vážíš *3* *3*
  • *14* nikki je hezká
  • kiss.miss
    Nevím, proč se řeší její váha. Já na ní ocenuji, že dokázala svým talentem, že se můj obdiv zaslouží. Líbí se mi celkově její povaha a ano, je pravda, že by opravdu pár kilo dolů sundat mohla, ale jestli je takhle spokojená, tak je zbytečný jí nějak urážet, protože když řeknete holce že je tlustá, tak nezhubne, když řeknetě že je hloupá nezmoudří a hlavně ona tyhle diskuze nečte, takže zbytečné plýtvání klávesy.:D
  • edguy2008
    Spíš si myslím .. že by ten oblíbený Zac blil z těch vašich přihloupých komentářů ... *3* Já mam taky 10kg nadváhu a nehroutí se mi svět ... I když těch 10kg shodim ... stále jsem baculka ... Proč? Protože jsem se jako baculka taky narodila ... Posmívání od těch kreténů jsem taky zažila ... Neznamená,že když je někdo tlustej ... že si hned zaslouží posměchy ... Podívejte se někteří na sebe do zrcadla ... a nekoukejte na tělo ... ale podívejte se třeba na svůj xicht ... Ona je možná tlustá ... ale v obličeji krásná ... *5* To vy třeba ne .... *3* Tím pádem i to štíhlé tělo je vám prd platný. *3* Já jí fandím ... je sama sebou ... a určitě tohle tělo nemusí mít PŘEŽÍRÁNÍM!!! Ne každej tlusťoch je takovej z jídla .... *2*
    • s tebou apsolutně sohlasim *3* *3*
  • Ale hovn* žádná duševní krása se v dnešní době ale absolutně vůbec necení a kdyby nicky nebyla tak slavná opohrvovaly by jste jí jsemm si tím celkem dost jistá,já jsem jako malá trpěla dost velkou nadváhou a úplně všichni se mi posmívaly utahovaly si ze mě dokonce i učitelé měli debilní naráždy nikdo mi nedokázal pomoct ani doktoři jakože zhubnnut až se mi něco v hlavě přebliklo zhubla jsem a ted jsem se sebou naprosto spokojená myslím si proto že nicky je sama docela neštastná z toho jak vypadá a že b jí to taky ćelkem prosplo já ji teda neodsuzuju a za to jak vypadá je zodpovědná jenom ona al jestli se takhle cítí dobře tak proč ne,spostě lidí se takovédle holky líbí ale já se cítím lépe ve štíhlém zdravém tělě :)) Tímhle jsem chtla říct že dnešní svět je zaměřený na to jak člověk vypadá spíš než to jaký je uvnitř.
    • A co pravopis? Hlavně, že jsi spokojená....
  • Přesně tak. Oravdu působivé komentáře. Já taky nejsem ten nejhubenější, ale nejsem zase ten nejtlustější. Já říkám: I tlustý člověk může být krásný, stačí to objevit v jeho srdci." Když má člověk zkažené srdce, tak nevím, dnešní lidi jsou prostě chcípáci, nic jinýho. Já když vidím silného člověka, říkám si chudák, že se s tím musí stýkat, všichni mu ubližujou- može to vést až k sebevraždě (to neejhorší) a co s tím udělají ti lidé co mu takto ubližovali? Nic. Lidi jsou chcípáci. ALE na každého dojde, tím si musíte býti jistí. Na každého! Víte, musíte se na toho člověka podívat s odstupem abyste ho ocenili. Jo a na konec: Jednou z hlavních věcí je výchova. Pokud je člověk tlustý a nevychovaný, tak je k němu kladen patřičný odpor. Toto napsal 14 kluk (já).
  • Souhlásím s sexyfix (Nikky). Lidi by se neměli stydět za to, že mají o pár kilo navíc. Posuzovat se má podle toho co má člověk uvnitř a né podle vzhledu!!!!!!! *16* *16*
  • proč?

    ahoj chtěla jsem jen dodat,že nedokážu pochopit prostě,jak se může někdo posmívat tlustým lidem.já sama vím o čem mluvím,ale prostě my tlustí jsme taky jenom lidi.a někdo za to že je tlustý ani nemůže?! tak proč???! jojo většina za to může prostě někdo se přejídá a tak,ale na světě sou i další lidé,kteří jsou tlustí ne proto,že by se přejídali,ale protože jsou třeba nějak nemocní...jako jo,většina nad tím mávne rukou nebo je jim to jedno,nekdo zase může říct, že tlustý člověk je jenom tlusté prase a podobné narážky,jak sem četla na jedné stránce filmu (CSFD.CZ) ,kde hrála taky Nikky(královna XXL)...je to prostě hnus co si dnešní lidé o nás myslí...jo určitě jste všichni slyšeli o vnitřní kráse,ale nikdo na to nedá.proč?protože jsou všichni debilci!někdo má určitě odlišný názor než já ale určitě mi neberte ten můj!...
    • Re: proč?

      Ahoj naprosto s tebou souhlasím , myslímžemlvuim za všechny silný lidi , jsmestejný jako ostatní , a i kdž nejsme hubený , tak sme furt krásný .. a atsi kazdej rika cochce , ale dolu nas nesrazi urazkama
  • houbickailuska

    tracey

    hraje jeste v královna XXL
  • rossalinda

    Nikki Blonski

    Zacovi a Niki to v Harspray moc slušelo je mi líto že se rozešel s Vanessou a díky bohu že jsou přátelé mam je ráda oba *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit