Přejít na výpis diskuzí

Noah Hathaway

OSOBNOST 5.3.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Nekonečném příběhu byl Noah nádhernej - krásný oči,nádherný polodlouhý vlasy a překrásná tvářička s hezoučkým úsměvem. Dnes už se mi nelíbí,jenom ty jeho krásný oči mu zůstali. Ale na Nekonečný příběh se můžu dívat pořád dokola. Neokouká se to nikdy.
  • Noah vipadá jako vopice.protože ty jeho tetování,stim fakt vipadá jako vopice.No,ale jinak v mládí byl opravdu HEZOUČKEJ. *8* *16* *16*
    • noah hathaway nevizera ako opica to uz robi jeho vek ze tak vizera starsie. a tetovanie ties nieje dobri napat ale zato nemusi bit opica jasne. ja ho mam vpriateloch na faceooku.
  • Noach je gay *1*
  • :-)

    Jo já jsem ho jako malá holka taky milovala.Je to ten nejhezčí kluk kterej existoval a existovat bude.A i když je dospělej tak je pořád hezkej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je kouzelnééj!

    Když byl malý a hrál v nekonečném příběhu,zamilovala jsem si ho.Byl tak krááásnej a kouzelnej,že jsem ho měla pořád v hlavě:(.Měl nádherný úsměv a ty krásné polodlouhé vlasy,které já u kluků zbožňuji.Jak jsem ale viděla ty fotky,kde je starší a už jako chlap,zarazil mě dech.Co se to s ním stalo?Nemohla jsem uvěřit tomu co jsem viděla,místo krásného muže jsem uviděla hrůzu.Je mi jasné že každý se jednou změní,ale je mi to zrovna u tohohle herce líto.Moooooc se mě líbil,vždycky jsem ho chtěla vidět,ale zbyly mi jen slzy pro pláč:(.Navždy budeš můj malej klučina s tím kouzelným úsměvem!! *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: on je kouzelnééj!

      Já ho jako malého také naprosto zbožňovala. :-D
  • Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým krásným narozkám,hodně štěstíčka,zdravíčka, lásky a spokojenosti o dlaších let..!!! I love you..!! :-) :-) :-) *14* *14* *14*
  • sourozenci?

    Dobrý den, nevíte někdo jestli Noah Hathaway je bratr Anne Hataway? Díky
    • Re: sourozenci?

      ne je to jen nahoda schoda jmen=0)) *3*
  • Ahojda

    Tak lidičky
    Noah Hathaway Vás zdraví a stehuje se k nam do Evropy.Místo je Holansko=0)))Tak co vy na to =0))??? *15* *3*
  • ...

    nevite nekdo jak je noah asi vysokej???dik *1*
    • Noah měří 166 cm.
    • Re: ...

      moc vysokej není,myslím něco kolem 173 cm.
  • lisa184

    hi

    Ahojky, každý prostě jednou vyroste, ale musím říct, že podle mého názoru vyrostl z Noaha moc pěkný chlap....Měl vždycky nádherný úsměv a ten mu zůstal. Zbožňovala jsem nekonečný příběh a žrala ho, jako dítě. Až nedávno mě napadlo podívat se, co vlastně dělá. A zklamaná nejsem..je sympatický a vypadá spokojeně. Zdravim všechny fanoušky.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit