Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Podpriemerný herec už

  • sandal

    Dobrý den pane Ondřeji,jste mým nejoblíbenějším hercem.Napsal jsem povídku a mí přátelé mi řekl,ať ji nabídnu ,jako námět na filmové zpracování.Je z lázeňského prostředí,někdy trochu hořká,ale spíš humorná.V hlavě mám ještě spoustu nápadů,které by se taky daly použít.Pokud budete mít zájem,pošlete mi mail přímo na Vás a povídku pošlu.Mějte se fajn.    Karel

  • Ahoj Ondro, doufám, že se máš fajn. Já jsem ten gymnasta od Braňa Ohra z vojny. Nemám už žádné kontakty na tebe ani na Braňa. Vše letí tak rychle..... Jak jsem se vrátil ze států, tak vše je jak by bylo zpřetrhané..... To ale nevadí. A tak jako každý rok je naším symbolem ten nejlepší čert jaký kdy byl a to je Vraník. Ó když děti byly malé.... ....Děti jsou již téměř odrostlé, já podle nich už člověk těžce za
    zenitem, ale......... viš..........
    Toto zůstává. Koukáme na to a je to stále mimo čas........ Teď koukáme na Nebojsu, kde nejsi takovej klaďas, ale..... nám všem je to jedno. Jsi náš nejlepší čert a navždy zůstaneš!
    Přejeme ti zdraví, sílu Ducha a ............ jsem si jist, že to máš a ctíš. Takže vše nej v celém roce 2018.
    Vláďa
    P.S. Sranda je, že děti jsou už velké, ale vše je jak když jim bylo 3 a 6. Tak se měj. Sorry, samozřejmě Vraník není tvůj jediný počinek stojící za pozornost. Těch "věcí", které stály a stojí za pozornost diváka je opravdu mnoho. Ať se ti dále daří.
  • Pro mě je to nejlepší český herec. ;)
  • Irena Fábryová Jihlava *14* *14* *14* Dneska 29.8 2017 byl u mě v Ternu Ondra Vetchý večer na lahůdkách nakupovat ....,je to moc milý a příjemný člověk ....fandím mu.....
  • Jako herce ho mám ráda. Má talent, ale je ho všude fakt moc!
  • Luky1987
    Ondřej Vetchý je good český herec
  • Jeden z nejlepších českých herců vůbec!Za Luňáka by si zasloužil sochu :-)
  • Všechno nejlepší Ondro!:) *14*
  • Ondro jestli to čteš tak vše nej :)
  • milada.zamecnikova
    Ondro,vše nejlepší k Tvým narozeninám,pro nás Brnáky je velká škoda,že tě vidíme jen ve filmech a inscenacích ale to co dokažeš předvést na divadelních prknech se s televizí nedá srovnat a nejen ty.Kdyžjsem jednou viděla Vladímíra Dlouhého hrát u Bolka v divadle Rivizora úplně to změnilo můj pohled do té doby na to princátko od Arabyly.Stahuji si divadelní záznamy s internetu ale moc jich tam není.Jako herec jsi výborný,to ostatní nemám právo soudit a tvé soukromí už vůbec ne.Musí byt celkém hrozný,být známá osobnost,ztráta absolutního soukromí a svobody,nezávidím.Milada,Brno
  • Dobrý den, teď jsem se dívala na pořad Uchem jehly.Musím říci Ondřeji,že jsem byla překvapená Vašimi názory ,a že můj názor na Vás se posunul o 180 stupňů. Vím,že je to asi jedno,ale jste pro mně ta pravá Celebrita.Díky za Vaše názory a Vás pohled na svět. Ještě jednou díky. *3*
  • beautiful guy! *14* *14*
  • Ondřeji všechno nejlepší,štěstí zdraví,Boží požehnání a radost z dětí přeji k Vašim dnešním narozeninám.Kéž Pán Bůh vyslyší Vaše modlitby.Eva
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))) *14*
  • andynem2
    Všetko najlepšie k dnešným narodeninám *3*
  • v///o//l//e
  • Ondra je jeden z mála v tehle republice kterej je charakter a osobnost,ne jen jako herec ale hlavně jako člověk
  • milada.zamecnikova
    Ahoj Ondro.oblíbila jsem si tě už ve tvých hereckých začátcích,takže díky tobě se můj druhorozený syn jmenuje Ondra.Omlouvám se za tykání ale jsme skoro stejně staří i když ty vypadáš podstatně líp,no co už! *4* Viděla jsem tvoji divadelní hru Léda,kde hraješ s Petrem Nárožným atd., a vždycky když si to pustím zase se musím smátVěděla jsem už v mládí,že budeš dobrej a nezklamal jsi,jsi ještě lepší.Opatruj se.Milada *2*
  • milada.zamecnikova
    Nevím,co je na Davidu Rathovi tak úžasného a co tak hodně pro lidi dělá!To jsem si fakt nevšimla. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit