Přejít na výpis diskuzí

Ota Petřina

OSOBNOST 25.12.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již druhým rokem uvádíte pana Petřinu jako oslavence, ale ten již zemřel 13.7.2015 - viz článek, doufám že pro příští rok tento nedostatek opravíte.
    13. 7. 2015 00:00 Ota Petřina, který psal hudbu a texty např. pro Petru Janů nebo Václava Neckáře, v sobotu odešel do hudebního nebe. Bylo mu šestašedesát let.… více
    • Vidím, že s lidí děláte srandu a stále opakujete stejnou chybu, již 3 rokem uvádíte dotyčného mezi oslavenci, ale ten již zemřel 13.7.2015
  • přesný!!!!!!!!
  • Tvé křehce mimozemské harmonie a naléhavost kytarového projevu se dokázaly vždy dotknout mé duše.Kdybych jako muzikant dokázal jen 1/100 toho co ty,byl bych na sebe poprávu hrdý.Tvá muzika pro mne zůstává posvátná a budeš mi na tomhle divnym světě moc chybět....p.s.pozdravuj NAHOŘE
  • GOOD BAY OTA........ODEŠEL jeden z nejlepších muzikantů
  • Vážený pane Petřino,
    dobrého zpěváka, skladatele a člena skupiny by mělo zajímat jak pořadatel zachází s jeho diváky. Byl jsem 18.8. 2012 na festivalu na Okoři, kde jste samozřejmě nevystupoval. Nevyznám se v hudební branži a nevím, jak to chodí. Ale zážitek z Okoře byl tak úděsný, že obracím i na Vás a chtěl bych vědět, zda je to opravdu běžné a normální, to co jsem zažil, jak mi tvrdili lidé a moje děti ( 30 a 26 let), s kterými jsem o tom hovořil:
    Rád bych se usmíval na lidi a užíval pohody života. V sobotu 18.8. jsem vyrazil na hudební festival na Okoř, ale při vstupu do areálu mi byla odebrána veškerá voda a v celém areálu po 15. hodině zhruba do 18.30, kdy přijela v úděsném vedru se nebylo kde napít a osvěžit, namočit nebo umýt ruce. Pouze za peníze. Otřesný zážitek, kdy tříletému dítěti vyrvali lidé z pořadatelské služby láhev s pítím a vyhodili jí, mě vedla k tomu, že jsem si chtěl stěžovat, protože navíc jsem měl čerstvě natržený lýtkový sval a podle doktora jsem vůbec neměl chodit. Proto jsem si vzal dostatek pití, abych se nemusel zbytečně pohybovat a mohl si v klidu užívat hudby. Opak byl pravdou. Musel jsem pajdat z fronty na pití do fronty na záchod a pěkně si všude postát na bolavé noze a riskovat úplné utržení svalu a následnou operaci. Jak jsem řekl, šel jsem si stěžovat a natočit svůj názor na kameru, protože moderátorka, která uváděla zpěváky a skupiny, procházela mezi davem spolu s kameramanem. Byl jsem však k mému překvapení odmítnut se slovy, že dokud nebudu rozumný se mnou nic nenatočí, vypli kameru a odešli. Dobelhal jsem se tedy k jinému pořadateli, abych se ho zeptal, kde si mohu stěžovat a on prohlásil, že nikde, že sponzoři si nepřejou, aby se v areálu pilo něco jiného, než co oni vyrábí a že jsou najmutí fotografové, kteří fotografují, co lidé konzumují a pokud někdo pije něco jiného, jsou lidem z pořadatelské služby kráceny peníze, že špatně vykonávají svou službu. Proto já i třílleté ditě muselo vyhodit veškeré pití. Zcela jasná informace, která mě srazila do kolen. Na pódiu byl zrovna Tomáš Klus a hájil lidská práva právě odsouzené moskevské skupiny, ale že lidem pod ním byla odebrána veškerá voda bez možnosti bezplatného se napití ve 35 stupňovém vedru, bez možnosti se opláchnout, schladit. Prý je to běžný a normální, tvrdili mi všichni, s kterými jsem na toto téma promluvil. Pokud se na takovém svinstvu podílí učinkující a vědí o tom, je mi z nich na blití. Ne kvůli mé bezpečnosti mi bylo odebráno pití, jak se mě snažila oblbnout moderátorka, ale aby sponzoři měli větší zisky, mi na rovinu mi řekl jeden člověk z pořadatelské služby. Prý je to napsané na vstupence i na internetu, že člověk nesmí mít vlastní pití. Nechtěl jsem se hádat, neměl jsem brýle a na tak malá písmena jsem neviděl, abych si to přečetl. Doma na lístku ani na internetu jsem však informaci nebo upozornění, že nebudu mít možnost se bezplatně napít, nenašel. Cítil jsem se zcela poveden, oklamán a ponížen ve svých základních lidských právech. Ani v době totality na Portách si nikdo nedovolil nechat lidi chcípat žízní.
    Díky za čas a za názor.
    S pozdravem
    Jiří Mikoláš
  • Otta je boh :
  • Oto,vše nejlepší k narozeninám a ať ti to pořád skvěle hraje.
  • pepinorock
    vše nej k narozeninám
  • Bože, jak já miluju Super-Robot! Je mi dvanáct a jsem jedinej ve třídě, koho takováhle muzika zajímá... Ostatní poslouchají s prominutím s..čky typu Christina Aquilera nebo Rytmus... *13*
  • Vždyť je to Klásek a žádnej Ota! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit