Přejít na výpis diskuzí

Paul Potts

OSOBNOST 19.9.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • javirgo

    Pro všechny fanoušky Paula Pottse

    22.11.09 byl na ČT2 v pořadu Na Plovárně odvysílán rozhovor s Paulem Pottsem. Záznam pořadu je možno shlédnout na této adrese : http://www.ceskatelevize.cz/program /10213704705-27.11.2009-09:35-2-na- plovarne-s-paulem-pottsem.html?onli ne=1
  • whitelineage

    Novinka

    Přidala jsem vám všem nový klip P.P. a věřím, že budete nadšeni. Hledejte La Prima Volta...... přeji krásný hudební zážitek *14* *14* *14*
  • verca1989

    Nemám slov

    Operu jsem nikdy neposlouchala, nevadila mi ale nevyhledávala jsem ji.Ale po tom co jsem viděla Paulovo první vystoupení v souteží BGT, mi došla slova.Něco tak úžasného jsem v životě neslyšela, husí kůžu jsem měla jak blázen a přehrávám si to pořád dokola. A je moc fajn že to vyhrál on, ne nějaká mladá "superstar" co za chvíli zapadne...Paule, fandím ti!
  • pohlazení po duši

    Nikdy jsem nebyla operní nadšenkyně,ale po poslechnutí jeho nádhernýho hlasu jsem pochopila,že nezáleží na žánru hudby,ale na tom jak a kdo to zpívá.Ještě nikdy jsem nezažila to co se mě stalo u jeho písně :-) *3*
  • zvláštní

    Nemusím operu a přátelé to ví. Pak mi přišel od kamaráda odkaz na jeho první vystoupení v soutěži a já to chtěl smazat ještě před tím, než bych se podíval. Pak mi to ale nedalo a teď patřím k jeho nadšeným obdivovatelům. Anglie prostě našla opravdovou superstar...
  • Je užasný!!!

    Dokud nás bude dojímat Tvuj příběh,dokud budeme žasnout a plakat,když uslyšíme tvuj hlas Paule,není to s námi tak špatné.Máš dar vytáhnout to lepší z nás,aspon na chvíli.děkuji...Jana
  • Borec

    Jestli jeste nekdo nevidel to video tak na strankach youtube.com si zadejte jeho jmeno a uvidite jeho cestu k vitezstvi. Koukal sem a padal na prdel, vypada trosku jako mental, ale se zlatem v hrdle. Az neuveritelny. Neudrzel sem se a vyhrkli mi slzy do oci, chce to videt.
  • Brečel jsem jak želva...

    Prostě neuvěřitelný!!!! PP je vážně skvělej, smekám před ním a moc mu fandim...
  • link

    http://knedlik.resolute.cz/paul-pot ts-prisel-videl-a-zvitezil/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit