Přejít na výpis diskuzí

Petr Sýkora

OSOBNOST 4.1.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omg:D

    Holky,holky...neříkám že není hezký,ale to jsou všichni pardubičtí hokejisti,že=)) Takže tady zapomeňte jak vypadá,a komentujte ho jako hráče:P Já bych řekla že u nás zůstane,ale napadlo mě..Kdyby odešel,třeba jenom na hostování,aspoň by jsme mohli ukázat,že Sýkora není jediný náš klíč k výhře,že goly dokážou dávat i jiní...Ale zase lepší ho tady mít,Péťo hodně štěstí,tuhle sezonu už to bude titul,a ty překonáš tu padesátku střelených golů;)
  • 37

    Péťa nám zůstává, měl nabídku do NHL ale zůstane a to se cení, a holky nebiďte tak zapálený do těch hookejistů, a hlavně do Petra, je jasné, že je to pěkný chlap, ale nemělo by se to tak přehánět *3* PARDUBICÉ OLÉ *15*
  • Petr Sýkora

    Je to pohlednej *14* a skvělej hokejista *14*
    • Re: Petr Sýkora

      Jo, taky ho žeru *3* *1*
  • Ahojky

    Čawec newí někdo , že by měl přestoupit někam Péťa??
  • Sejk

    Jo fajnově hraje hokej...ale ten posledni proti Spatě škoda ,že nedal ten gol měl tam teměř samostatnej najezd dalo by se řict...ja vim ,že mě každej pošle do hajzlu pač v podstatě jsem hokej nikdy nehrala...,ale i tag...Jinak doufam ,že když je v zlate helmě ,že to vyhraje by si to zasloužil!! *1*
  • o p

    petr manželku má lucii a čekají holčičku nikolku
  • sejcek

    sýkorko ja tě zbožňuju...seš ten nejhezzčí kluk na světě.....pošli mě něco na tebe mobil nebo icq to je jedno pls....prostě já te žeru *14* *14* seš takovej muj andel....a mam mrte tvych plakatu u hlavy u postele...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: sejcek

      Sakra holka vzpamatuj se!!! *7* Je ti pět nebo co, že se takhle ztrapňuješ, stejně je jasný, že ti ani jedno nepošle. *13*
      • Re: Re: sejcek

        Mno pět ji neni spiš je to puberťačka...ty se takhle většinou chovaj..když se ti tag libi tag si za nim jdi...třeba ti to čislo da *1* ...stejně by mě zajmalo kolik ti je..??budeš o nějakejch 15 roku mladší než on..!! *9*
  • hokej.cz

    chtěla bych poprosit nějakou dobrou duši,jestli by mi neposlala na Petra číslo nebo mail,nejedná se o nějaký puberťácký obtěžování,nejsem nejmladší,je to pro dobrou věc:)tak dík lidi buď na mail nebo na 739694951 *5*
    • Re: hokej.cz

      no jo kdyz se nejedna o pubertacky obtezovani tak asi pujde o prachy *15*
  • Péťa Sýkora

    Péťa je super dobrej střelec a je k tomu ještě moc krásnej už se těším na září až ho uvidím v pardubickým dresu pokud tam teda zůstane,ale já věřím,že nás nezklame.Jsi prostě nej. Péťo zbožňuju tě!!!!!! *14*
  • Sýkorka

    Pééťa je moc pěknej .........hraje dobře .......a je ze všech nej *14* *14* *14* *14* ............ *4* *4* *4* *15* *15* *15* JSEŠ NEJLEPŠÍ PÉT´O :*:*:* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit