Přejít na výpis diskuzí

Radek Štěpánek

OSOBNOST 26.9.2007 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bývalý tenista.

  • bývalý tenista.

  • bývalý tenista.

  • druhořadý bývalý tenista,není to žádný Ion Tiriac!

  • Dobrý den tak to dopadlo přesně jak jsem si myslel díky panu Berdychovy hrajeme opět baráž lenost je prostě lenost co se oženil dělá botu za botou stejně první hráč nikdy nebude protože na to nemá nikdy mít nebude holt česká republika mu nic neříká.
  • Hezký den je doufám že to panu Berdychovy přepošlete a že se chytne za nos a přestal se konečně kasat jaký je to tenista.
  • Dobrý den pane Štěpánek velice si Vás vážim za to co jste pro český tenis udělal ale to co předvádí pan Berdych ve vleku Ester je sprosťarna každý jiný by dal za reprezentaci život na ta turnajích z bídou doleze do čtvrt finale a stím chce být v první pětce vy jste neskutečný bojovník a ten Vám nesaha ani po kotníky měl by se stydět držím Vám ať ještě dlouho můžete hrát protože takových reprezentantu je jako šafránu a pan Berdych ať se hodně stydí vždycky nechá repre ve štychu.
  • Vážený pane tenisto Štěpánku,
    já jsem invalidní vozíčkář Jindřich Stania a chtěl bych vám poděkovat za včerejší čtyřhru. Tenis velmi prožívám, rád se na něho dívám. Nejradši bych vzal svoji tenisovou raketu, zahodil bych bagetu, šel bych tenis hrát, pro mě to je jak kdybych šel tancovat.

    Moje telefonní číslo je 608 919 459
    S pozdravem tvůj kamarád Jindra
  • Už je to podruhé co jsem svoje narozeniny oslavil Vaším vítězstvvím v Davisově poháru. Jsem totiž narozený 18.11.1948 a na zápas v Praze nikdy nezapomenu dostal jsem totiž lístky od dcery k narozeninám a nyní jsem opět také doma fandil. I když výhra byla o den dříve ale zážitky byli opět k nezaplacení. Je možné získat Vaše podpisy,kdy budete hrát v České republice mám publikaci z Prahy a lístek a chtěl bych to věnovat místnímu klubu tenistů v Týnci nad Labem. Nebylo známo,že budete v Prostějově přivítáni určuitě bych se zůčastnil. Vomáčka Josef Vinařice 94 281 26 Týnec nad Labem. Ještě jednou díky za silné zážitky.
  • Radku jak dlouho seš s Kvitovou
    • Už asi půl roku..možná dýl,ale balil ji už v roce 2011..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit