Přejít na výpis diskuzí

Renesmee Carlie Cullen

OSOBNOST 12.5.2013 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle herečku mám hrozně ráda i Renesmee naprosto zbožnuju.Mám ji na tapetě *2*
  • Přála bych ti aby sis v Twilight zahrála, ale máš marný naděje už jen z toho důvodu, že jsi Češka. A těch důvodů je mnohem víc: Nemáš základy pro herectví, nežiješ v Americe, na showbisnys rozhodně nejsi připravená a rozhodně by si nezvládala školu, protože Renemsee má domácí vzdělaní, tvůj život by už nebyl ani zpola takový jaký je teť, místo času stráveným s kamarády by si musela stát před kamerou a dokonale zahrát roli, několik hodin týdně by si se tomu musela věnovat. A ještě, její rodiče nejsou herci ale když si jí všiml někdo ze světa showbisnysu tak si musel ověřit, že pro herectví má nějaké předpoklady. Bylo to pouze o štěstí a o tom že tahle holka se narodila s tím že se jednou stane hvězdou Holiwoodu. Promiň možná sem ti teť zkazila náladu, ale chci aby si dyžtak nebyla zbytečně zklamaná, ale můžeš si na herečku aspoň hrát
    *3* *3*
  • Vážně a kdy byl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kely jak často tu si
  • Jo kely má asi pravdu ale jestli nemá tak řekni kde ten cásting byl a jak ses ktomu cástingu dostala protože to by mně fakt zajímalo jo a kely anglicky mluvit může Renesmee tam má jenom pár vět ale Renesmee má být z Forks Washinktnu *4* *3*
  • Podle mně je moc hezká a roztomilá až nato že už jí je 14 let podle wikipedie a prí se narodila roku 2000 tak to je jedno neví někdo jak začla hrát asi má rodiče herce co taky bych chtěla hrát v Twilight ságje L *3* *14* *9* *3*
  • Je strašně podobná Belle
  • Jo kdyby si tam opravdu byla, mluvila by si anglicky, byla by si pod jménem a né anonym a navíc by si to sem jen tak napsat nemohla!!!! Takže tě laskavě prosím nepiš sem kraviny!!!!!!!!!!
  • Renesmee je užásná nejen jako renesmee, ale i jako herečka Mackenzie Foy. A nechápu proč sem někdo píše hnusný věci o málý holce a nenechá si to pro sebe. *3*
  • Renesmee je hodná,hezká a milá.Souhlasím s kačenka 12 *4* *4* *4* *3*
  • Já sem byla na castingu pro roli renesmee
  • povec preco je hrozna nahodov je super
  • je hrozná nechápu jak jí někdo může mít rad *10*
  • renesmee je krásnná skvělá ale je fakt že bella kůly renesmee trppěla .a mam jí ráda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit