Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Géňa je výbornej

    Géňa je výbornej komik a duou Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*
    • Re: Géňa je výbornej

      Tak už je po novém roce a jejich pořad pořád běží i když to není Tele Tele ani zdaleka.Myslím,že by bylo lepší kdyby je Nova nechala vymýšlet scénky tak jak to bylo dříve a ne jim říkat co mají dělat,nějak mě to na ně nesedí.Není to ono.Jako by měli svázané ruce,připadá mě to moc umělé,nejsou to prostě oni.Jinak jim fandím
    • Re: Géňa je výbornej

      pod tohle se podepisuji. *4* Duo Geňa-Suchoš mám moc v oblibě a vždy se u nich nasměju. Jen tak dál pánové.
  • pozvánka

    Nazdar Geňo, 2.7.05 mám v naší velké restauračce na zahrádce oslavu narozenin (30), přijeď zapařit a udělat nějakou tu prdel.Budeš li blíže chtít upřesnit ozvi ze na mail. dík David
  • corinka71

    blahopřání k synovi MATYÁŠKOVI

    RÍŠO moc VÁM GRATULUJI K VAŠEMU SYNOVI MATYÁŠKOVI já jsem teprve až ted zjistila že máte druhé miminko a můžu VÁM říct ŽE VAŠE DCERKA VIKTORKA KRÁSNĚ ZPÍVÁMÁM DOMA TO CD KDE ZPÍVÁ S JAKUBEM SMOLÍKEM ŘÍKEJ MI TÁTO DUET JÁ BOHUŽEL DĚTI NEMÁM ALE určitě je to krásné mít doma takové dvě zlatrička jako MATYÁŠEK A VIKTORKA PŘEJI VIKTORCE AT MÁ NADÁNÍ PO MAMINCE LINDĚ *4* *4* *4*
  • dasha86

    je to divne

    Jak je ten vzkaz od Geni, tak to same je napsane i u Michala Suchanka, bych rekla, ze si tady nekdo robi srandu a vydava se za ne *5*
    • svecova

      Re: je to divne

      Třeba ne,možná je to jenom tak *7*
  • smekám

    No k.o.k.o.tko.,čo hovoríš na dnešný zápas...
    • Re: smekám

      NIC STAL ZA HOVNO....
    • Re: smekám

      ...?
  • Ahoj Geno

    3.7.2007 jsem Te potkala v Domazlicich na namesti v podloubi. Sel si jako nejaky pav, pusobil si velmi nervozne a nejiste a tahnul si za sebou jako kus hadru malou Viktorku a z druhe strany poslusne klusala Tva zena Linda Finkova, ktera byla o poznani daleko prijemnejsi a vyrovnanejsi nez ty.
    Ten vas novy porad co moderujes se Suchankem je dosti trapny, opravdu myslis, ze konce roku na obrazovkach s timhle co tam predvadite vydrzite??
    *13*
  • JSTE NORMALNI

    Heledte lidi, vy ste nenormal! tadyto je funclub a nééé anti!!
    Já genzíka miluju... (eh samozdrejme jako ze jsem obdivovatelka...))))
    dyt je strašně vtipnejj!
    Mno snad už V.Such. je v poho aléé Ríša rika ze jj. *14*
  • Richard-tanečník

    Proč nemá Richard ve svých videoklipech své taneční umění. Nevím,kde najít jeho stará vystoupení.
    • Taky bych ráda někde sehnala jeho taneční vystoupení z 80. a začátku 90. let. Škoda, že to tak upadlo v zapomění. *9*
  • POřad

    Vy dva blbečci zase budete otravovat lidem život těma vašima blábolama.Jestli si myslíte,že jste vtipní tak to jste chudáci.Jděte radši do prdele upřímně.
  • Dopis s dotazem

    Vážený pane Genzer, píši Vám zda-li by nešlo podílet se jako imitátor nebo jako bavič ve vodnickém kroji na Slavnostech piva v Brně. Domluvte se s panem Suchánkem zda-li by šlo domluvit nějaký vstup ve Vašem programu budu Vám moc vděčný. Jsem S pozdravem Jiří Pánek /Loutkoherec, Imitátor/. M: 737033124. P.s. Pozdravujte pana Suchánka a informujte organizátory této akce v Brně, už jsem byl na dvou předešlých akcí a bylo to fajn, věřím, že to půjde zařídit. Klikněte si na mé stránky www.brnensky.sobota.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit