Přejít na výpis diskuzí

Robert Carlyle

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday! :)
  • Luky1987
    Dobre hrál záporáka v Bondovce Jeden svet nestačí - The World Is Not Enough
  • v KDEBOLO TAM BOLO výborne hrá Martinka Klingáča *3* *3* <3 <3 heh
    • To máš pravdu :)
  • V Seriálu Once upon a time hraje taky bongově ta jeho verze Rampelníka je dokonalá :D takovej vyšinutej a nebezpečnej cvok :D bezkonkurenční :D
  • Carlyle v SG

    Jako dr. Nicolas Rush ve Stargate Universe je výborný. Taková postava ve SG ještě nebyla.
  • aneriv

    Sweet

    Rob je vážně dobrej herec. Role Begbieho ve filmu Trainspotting je dokonalá (mimochodem jsem nikdy neviděla filmovou postavu s mojí povahou:D) Jinak k filmu Trainspotting, doporučuju v originálním znění bez českého dabingu, to je potom o ničem film, když neslyšíte ten krásný skotský přizvuk kterému jsem fakt nerozuměla:D A na hlášce "Right! Nobody Move!! That lassie got glassed and no cunt leaves here 'til we found out what cunt did it!!" se sekám doteď :D next: Hitlera zahrál skvěle, se vším všudy, úžasně prožitá role. Škoda, že nedostal víc prostoru se předvést v áčkových fimech, myslím že by to za to stálo ;)
  • begbie

    Nejlíp zahrál asi Begbieho z Trainspottingu, Hitler se mu povedl, ale postavou na něj podobný moc nebyl, ale jinak je to bombovej herec *1* *3*
  • ...

    Máš pravdu, je to úchylný :) No, v Hilerovi to sice ušlo, ale jinak je to průměr :) Ovšem moje kolegyně se nad ním naprosto zhrozila, že prý vypadá jak kostlivec :)) Nicméně, Hitler: Vzestup zla je vážně skvělej film, poučnej.
  • NICE

    HITLER SE MU VÁŽNĚ MOC POVEDL .. DAL MU ŽIVOU PODOBU .. A JE FACT SEXYY *14* *4* .. (SORRY ZA ME UCHYLNE SKONY) *1*
  • begbieho zahrál ješte líp.....ta holka dostala pulitrem a nikdo vodsad nevodejde dokud nezistim kdo to byl...co seš zač kreténe...huaaaa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit