Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě Jeoffrey....
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Hmmmmmmmm,Robert jako De Peyrac,mel nadherne muzske kouzlo,cucelo mu to z oci. Jeho gesta,smyslnost a sex apeal,milovala jsem jej jako mala divacka a i ted su z nej paf, to je muz s velkym M. Sama bych asi takoveho ale nechtela,takovy muz je vzorem a touhou zen,vsak prave proto,ze mame jako zeny ke komu vzhlizet a kochat se. Realita je jina a galantnost muzu take. Sila jedinecnosti je to kouzlo.
  • Robert Hossein je jeden z mála mužů,kteří mají i přes znetvoření kostyméry neuvěřitelné charisma...Je to vážně úžasnej chlap *4*
  • vsechno nejlepsi *3* *15*
  • klarissa

    Opravdu sexy herec!!

    vše nej! A prvního ledna slaví Angelika!! *1*
  • Skvělej herec.

    Pan herec. Jako Joffrey měl takový charisma, že jsem to naposled viděla jen u George Clooneyho.
    • Re: Skvělej herec.

      Clooneho??to vůbec Spíš Richarda Gera... *3*
  • umím

    umím...třeba tě poslat někam at už nedollejzáš
  • marci1589

    re:love

    tak tohle bude navždy y mym srdíšku jofferi de pyerac *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: re:love

      U mne také
  • soliter

    Joffrey

    Tento herec zůstane v mém srdci navždy Peyracem z Angeliky.(I když vím,že toho má na svém kontě mnohem více).Neumím si v této roli nikoho jiného představit a filmaři také ne.Angelika a Peyrac budou mít asi na věky věků tváře jen Michéle Mercier a Roberta Hosseina a to je jedině dobře..AMEN. *4* *14*
    • Re: Joffrey

      Amen na to. Promiňte mi to, tam nahoře :-))
  • Plsky

    Nemáte někdo na Hosseina adresu plsky??? *9*
    • Re: Plsky

      Hmm tak to si asi o tu fotku s podpisem nenapíšu mno *9*
      • Re: Re: Plsky

        si myslíš že mě nějak překecáš tímhle si to zjisti na internetu existuje přece tolik zdrojú
        • Re: Re: Re: Plsky

          to bylo konstatování a né překecávání *8*
          • Re: Re: Re: Re: Plsky

            ke konstantování máš daleko víš vůbec co to je... *15* *15* *15* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Plsky

              to neumíš nic jinýho než urážet *3*
    • Re: Plsky

      mám ale nedám slíbila jsem mu to *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit