Přejít na výpis diskuzí

Robert Křesťan

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasný zážitek

    Děkuju panu Křesťanovi a celé kapele za krásný zážitek z koncertu v Divadle Bez zábradlí 28.1.2009. Vynikající kapela, vynikající texty a muzika, vtipný a nevtíravý průvodce koncertem v osobě Roberta Křesťana a samozřejmě jeho nádherný hlas, který chytá za srdíčko. Krásně strávený večer..... *14*
  • ... a tak vůbec.

    zdravím všechny fanoušky. Hned zkraje musím říct, panu Křesťanovi fandí nejen dospěláci, ale fandíme i my náctiletí ... mně je 18 let a k této muzice mně přivedl můj o rok mladší kamarád. I když musím přiznat, že na koncertě ve Znojmně sme byli nejmaldší : ) tím se dostávám k mé otázce : Je tu někdo z jižní Moravy?
  • Dylanovky

    Milí fanoušci,a co říkáte na Dylanovky?Já jsem nadšená,líbí se mi úplně všechny na CD.Pane Vladimíre,jestli si tady občas čtete,jak se Vám líbí? Texty jsou krásné.Zdravím vás všechny. *13*
  • Oprava

    Omlouvám se za chybu,samozřejmě že "takový" hlas.
  • Zdravím příznivce R.Křesťana

    Robert Křesťan je úžasný,taková hlas u nás nikdo nemá.A to nemluvím o jeho textech a melodiích.Prostě pro mě je jednička a to jsem o deset let starší než on.Takže i my "senioři" mu fandíme!!A všem přeji hezký den . *14*
    • Re: Zdravím příznivce R.Křesťana

      Dobrý den Bibino, máte pravdu, i já panu Křesťanovi moc fandím a navíc se těším na jeho sobotní koncert v kulturním centru Zahrada. Takže se případně těším na setkání na Chodově!
  • Ahoj fanklubáci

    No jak je vidět, dlouho už na Roberta nikdo nevzpomněl (fanoušci, jak si říkáte), to mě fakt mrzí, vždycky jsem věděla, že to Robert někam dotáhne a moc jsem mu fandila. A to jsem ho znala, kdyz byl ještě ucho /jsem stejný ročník, bohužel/. Stejně mu to moc přeji, ráda vzpomínám na něho a původní Trapery a Poutníky, protože byli tenkrát nejlepší, a taky na Pácu a všechny akce, co jsem s nimi kdysi zažila. Ale to už bude pomalu 30 let. Všechny fandy a ostatní zúčastněné zdraví
    Georgina.
  • Křestan je úžasnej,jeho texty mne naprosto dostávaj
  • Tu fotku tu má za trest ? :-)
  • Prosím o sdělení telefonního čísla na Roberta Křesťana.Chci mu osobně poděkovat za to,co ve svých písních předává lidem.
  • Yvettě

    Yvetto, všechny texty a akordy najdeš na www.supermusic.sk. I Panenku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit