Přejít na výpis diskuzí

Róisín Murphy

OSOBNOST 7.2.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nwm

    Dop*dele nehádejte se tady, Róisín je prostě SUPER !!! Pokud mi někdo bude za tento názor nadávat, ať si klidně poslouží, já se mu akorát zasměju *15*
  • dianna114

    .

    Ale jedna písnička se mi od Róisín Murphy líbí-Overpowered.
  • roisin

    *14*
  • ...

    tady po nikom ocividne nemuzu chtit,aby respektoval muj nazor.a ani po tom netouzim.jenom nechapu,jak me muzete odsuzovat za to,ze nezeru celebritky.
    ale pobavilo me,ze si naivne myslite,ze me cimkoliv muzete urazit *1* zalezi mi na nazoru moji rodiny, pritele a kamaradu.a ne par lidech z diskuze temer neznamy zpevacky.no,par...tady stejne pisou dva,tri lidi vcetne me *5* vy hlavne ani proti me nemate zadny argumenty,jenom se me snazite setrit urazkama.se to bohuzel nevede,no *3*
    • Re: ...

      Ty si stará pana???? Máš pohled na svět jako zpašklá vošklivka, co jí nikdo nechce :)
      • Re: Re: ...

        A ty si co? Definuj...koukám, že vám s Gabi nedáme spát. Tak asi takhle, mám rád svíčkovou, ty ne a proto mě hned urazíš? Zavání to tady až jakýmsi fanatismem. Podívej, až tahle zpěvačka příde s nějakým hitem, kterej se bude hrát po celým světě, dostane se do podvědomí lidí tak, jak je to vaším zbožným přáním. Ale to vy si najdete zase někoho (pro většinu lidí neznámýho)jinýho, kterýho budete opěvovat. Chcete se jen lišit od ostatních, asi nějakej mindrák. Něco vám poradím, buďte fajnšmekři a vybírejte (i v hudbě) jen to nejlepší! Po poslechu ti musí ta hudba projít tělem, naskočit husí kůže, silnej prožitek *4* a je jedno, kdo jí zpívá. Nikdy ale nebudu patřit ke sfanatizovanýmu davu, kterej padá na kolena před svojí ikonou. Tohle platí i v životě. Tak se zamyslete, pusťte si rádio, poslouchejte všechno a přestaňte bejt infantilní! Hezkej den *3*
        • Re: Re: Re: ...

          Ještě malá nápověda, co ste nepobrali, doporučuju vygooglovat, ať má naše diskuse říz! *15*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            Tak tu zbytečně neztrácejte čas *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Violet,Ultraviolet,Bobe a XXX.nebud za blbku a pis aspon pod jednim nickem.a pokud nechapes.ja z vas mam strasnou srandu,takze to neni ztrata casu *3*
      • Re: Re: ...

        no jasne.presne si me odhadnul *1* a z ceho si to,prosimte,vydedukoval (konkretne z jakyho myho nazoru) *15*
      • Re: Re: ...

        promin,ale slovo pana neznam *1* *1*
  • Roísín

    Ahoj, kéž by se Roísín dostala českým posluchačům blíž. Úžasná ženská, dokonalý hlas a báječnej styl. *14*
    Dostala mě. Znáte Moloko, zkuste se zaposlouchat do Roísín.
    Kdybyste někdo věděl prosím, co znamená její jméno, dejte mi vědět na andrea@leovit.cz.
    Díky moc!!!!! *5*
    • Re: Roísín

      to violet: copak clovek musi bejt tupa zpevacka nebo herec,aby byl NECO?pro me tohle sou nuly.Obdivuju lidi,co neco dokazali,viz doktori,ktery zahranujou denne zivoty a ne nejaky duty hlavy,co se zivej jenom svym telem ci hlasem.trosku se zamysli,nez o nekom zacnes rikat,ze je nula.

      to Andrea: mne zase lezou krkem hloupy lidi....a ze jich kolem je.na tuhle zpevacku sem se koukla jenom diky kamaradce,ktera ji obcas posloucha.kdyz sem ji rekla svuj nazor, ze na ni nevidim nic extra,tak nebyla dotcena.asi to bude tim ma zdravy sebevedomi.....a to,ze si nedokazes sama najit preklad jejiho jmena.ehm........bez komentare.zkratka prumer odpovida prumeru.v trznici si taky nekoupis nic exkluzivniho.
      • Re: Re: Roísín

        Gabi: A proč to směřuješ ke mně? Vždyť nejsem dotčená proto, že ti Murphy nepřijde extra a že "nežereš" celebrity, vždyť vím, že je to tvoje věc. A proč směřuješ ke mně, že ti lezou krkem hloupý lidi, průměr, výrazy jako ehm ehm ? Proč jsi teda reagovala, když jsem se zeptala, co znamená její jméno když tě to pohoršuje a myslíš, že jsem neschopná jen proto, že na diskuzi diskutuju? Nikdo tady nikoho nechce urážet nebo se hádat. A nikdo tady neobdivuje, jen třeba rád poslouchá určitou hudbu, rád kouká na určitý herce...Nikdo neskládá poklony a nelíbá zadek, jak píšeš. Všichni přece ví, že umělci a "intoši" jsou lehkoživky a nikdo z nich nefanatizuje. *3*
        • Re: Re: Re: Roísín

          Skvěle řečeno ! *4*
      • Re: Re: Roísín

        Tak mě Gabi za to sežer, že ráda poslouchám tuhle zpěvačku :):):) Mimochodem ještě ráda poslouchám třeba Amy Winehouse nabo Lamb : to abys věděla do čeho rýpat příště *15* *15* . Holka tys vážně padlá na hlavu. A být tebou moc se tu neoháním nedostatečným sebevědomím, znáš to-POTREFENÁ HUSA NEJVÍC KVÁKÁ
        • Re: Re: Re: Roísín

          tady asi nekdo neumi cist (to plati i pro Boba).ja sem nerekla,za vam tuhle zpevacku beru.jenom to,ze mi neprijde jako neco extra.tak jeste jednou pro vas dva,proc sem tady...tu zpevacku mi doporucila kamaradka,at se na ni podivam.a ma zdravy sebevedomi.to je snad zakazany?

          Violet,kritizuju te pouze a jenom za to,ze ses tak hloupoucka,ze si vubec dovolis nulou nazvat nekoho,koho vubec neznas.sem by se teda taky hodilo tvoje rceni o potrefeny huse.hm?a husa nekvaka...to dela zaba *1*

          nikdy bych nemohla povl jako sou tyhle radoby osobnosti a hvezdy povazovat za nekoho,koho bych mela obdivovat a libat jim zadek tak,jako to dela vetsina populace.co udelali tak svetobornyho?stejne sou vetsina z nich ubohy fetaci,alkaci nebo jinak naruseny osobnosti.ano,posloucham ruzny zpevaky a skupiny,ale ze bych po nich vzdychala?tak to ani omylem.

          diskuze je od toho, aby se diskutovalo. tahle se uz ani netoci kolem Roísín.a pritom sem jenom rekla,ze mi prijde naprosto prumerna.no co.aspon je tady trosku zivo *3*

          a ze si slecna/pani? ani nedokaze vyhledat trivialni vec.v dnesni dobe?! *8* hmm.blby,no.

          dekuji za pobaveni a preji pekny vecer *4*
          • Re: Re: Re: Re: Roísín

            Ty to musíš vědět nejlíp jak dělá husa *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* Bože nech ty lidi tady bejt a jdi prudit jinam. :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              Tak jsi kačena - vyhovuje Ti to líp???? *3* *3* *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              PŘESNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje milovaná Gabi, polib si ( ! ) .
              *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              Tady to žije. Ale musím konstatovat lidi, že se tu dohadujete o uplných kravinách *7* Koukám že GABI se pořád ohání tady tím, že nikdo nerespektuje její názor - a sama ho druhým taky nedopřeje *13* *13* *13* a hned je schazuje. Proboha vykašlete se na ni *4* *4* .............................
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              nekoho prudit a vyjadrovat svuj nazor je sakra rozdil.a kdyz ses takovej frajer,tak si mohl napsat aspon svoje jmeno.a teda jako sorry,ale napsat,ze husa kvaka *15* *1* to vi i maly dite,ze nedela.ale jestli te to potesi.fakt si me setrel a asi se tady z toho rozbrecim *1*
      • Re: Re: Roísín

        No tak jestli Ti vadí to, co tam holky nad Tebou napsaly....tak jsi trochu mimo.Nikdo Ti Tvoje přesvědčení nebere.Tak ty nebuď omezená a neber jim to jejich. Já osobně mám tuhle zpěvačku rád - hlavně když zpívala s Moloko. Obdiv si zaslouží. Taky dost dobře nechápu proč sem teda chodíš, když jak píšeš, ji moc nemusíš. Jdi ty své rádoby rozumy vylévat někam jinam.Tady o to evidentně lidi nestojí. *15*
    • Re: Roísín

      ehm,staci si vygooglovat jeji jmeno spolu se slovem meaning a vyjede spousta odkazu s vyznamem v anglictine.prelozi to i dite majici zakladni znalosti anglictiny *3* .jinak samotna zpevacka horsi prumer.ani styl,ani dokonaly hlas nevidim,ani neslysim.
      • dianna114

        Re: Re: Roísín

        Přesně,je strašná a nedá se poslouchat.
        • Re: Re: Re: Roísín

          Njn, puberťačka, která poslouchá jenom Rap a Hip-hop .... Klasika ... Vystihnul jsem tě přesně ...
          • dianna114

            Re: Re: Re: Re: Roísín

            Hmmm..... jseš fakt chytrej... rap se mi líbí jen trochu a hip-hop vůbec. Neee,takovýto trapárny fakt neposlouchám. Poslouchám R'n'B a pop!!!!!!!!!!!!!!!! Takže s tím rapem a hip hopem jsi mě fakt vystihnul *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              Jsou osobnosti, který mi lezou krkem. Tak na jejich profily nelezu a neztrácim čas tím, abych tam o nich prudila jak jsou hrozný *3* . Čtu ty, co mě zajímaj a hodnotím je. No ale prosím, tvůj názor no *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Roísín

              Se Ti vůbec divím, tak co sem lezeš, když se Ti její hudba nelíbí??!!!!! Je to docela sranda sama jsi nula ale kritizovat budeš. Podle mě je Roisín naprosto skvělá zpěvačka a má výborný vkus. *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit