Přejít na výpis diskuzí

Rudy Youngblood

OSOBNOST 25.1.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja len nechapem co robi prvy obrazok toho nechutneho chlapa medzi fotkami najkrajsieho a najsexy indiana na svete?!
    niekto kompetentny by to mohol aj vymazat lebo je to dost od veci...
  • Nejkrásnější indián na světě!
    V apocalyptu byl dokonalej, škoda jen že na ten úspěch nedokázal navázat dalšíma stejně povedenýma filmama.
  • Herec Rudy Youngblood. Známá tvář z filmu Mela Gibsona Apocalypto z roku 2006, moc hezký film a herecké výkony perfektní, samozřejmě taktéž velkou zásluhou Rudyho. Ale od té doby jsem ho už v žádném jiném filmu neviděla.
  • Tak si tady tak sedím a tiše poprdávám nad tím starým páprdou v galerii co se pasoval do "dvojčete" Rudyho.. *6* Foto č. 1 alespoň k dnešku aktuálně.. *6* Tak to chce výmaz a hned!!! *1* *9* *13* *10* Takovej prdelní ksicht nemá v galerii Rudyho co dělat. *16*
  • úžasný film, člověk se na něj může neustále dívat a nikdy ho neomrzí a postavy se velice povedly dokážou človška vtáhnout do filmy a vše s nimi prožívá. Rudy je krásný a talentovaný herec.
  • si dobry taky by som chcel byt aj ja *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* dakujem že si spravil takyto film apocalykto... *14*
  • mam rad tento film,zaujal ma a chcel by som si tiež skusiť hrať takomto filme
  • Náš bratr Rudy je opravdu moc fešný mladý bojovník, jenomže naší kmenovou radu už delší dobu znepokojuje fakt, že se nechce vázat, tudíž se oženit s nějakou indiánskou ženou a plodit s ní děti, aby naše rudá rasa nevymřela. Co je horší, navíc se i přejídá, takže při lovu bizonů není tak mrštný, jak by měl mladý bojovník a lovec v tomto věku býti... *9* *7* *6* Rudy je od narození členem našeho kmene Stinking Skunks, ale jeho nadváha a rýsující špíčky nás znepokojuje do té míry, že uvažejeme o jeho vypuzení z naší komunity. Ať si jde kam chce, bratři z jižní Ameriky se ho jistě ujmou. *5*
  • crazy-x

    ůžas

    na tento film se nedá dodívat do konce !!! *3* ůžasný ! no a on !! rudy je tak krásný *14* jak ho chtěli zabít , a já jen pevně doufala že ho na konci ti dva nezabijou , tak jsem brečela *9* *9* no prostě dokonalost , máti mi řekla ať to vypnu , tak sem vstala z postele , ale zahleděla sem se a stála sem tak opravdu půl hodiny !! *1* no prostě dokonalost !!!! *3* *3* *3* *3*
    • Re: ůžas

      moc pěkný film:)mohlo by být více dílů...:) *15* *14*
    • crazy-x

      Re: ůžas

      nedá *nedodívat* *14* *14*
  • WOW

    je to fantasticky film a on je tak pekny... toto je moj idol... *14* *14* *14* *14* je to bombasticke vsetko aj film ale aj ON!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit