Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rupert

    Já Ruperta uplně milujuuuuuu!je fakt strašně boží!a na všech fotkách je tak sladkej! *14* prostě miláček! *4*
    • Re: Rupert

      je naprosto dokonalej, sexy a bůh ví co ještě *1*...a já ho úplně zbožňuju *14* *14* *14*
  • Plnoletost maj asi tam až ve 21 letech!!

    Takže až od zítřka může pít oficiálně alkohol a volit voly!! Vše nej *1*
  • Supeeeeeeeeeer

    Rupert...je proste super klucina!!!:-))
  • mileyxd

    :*

    Rupert je ten nejklásnější herec kterej mohl bejt *14* má kwásný zrzavý vläsy a hlavne svaly :*** *14* a ten kdo si o něm myslí něco špatnýho tak ať si to myslí a vůbec na tuto osobu nechodí a už vůbec přestane sem psát že je srab :( *13* jinak k je Rupert užasnej *8*
    • sarda

      Re: :*

      Mno jsou i krásnější chlapy v showbyznysu *9*
  • ohh

    ON NENí ROZHODNE NEJHEZCI JEN Z HERCU ON JE NEJHEZčí KLUK NA SVETE A NIKDY SE TO NEZMNENí A KDYBICH MNELA JEDNO PRANí TAK SEJíT SE S NíM NEBO CHODIT SNIM BOOOžE ON JE TAAK SLADKEJJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* PROSTE SEXI, CUTE BOY
  • Dodatečně

    Happy Birthday *5*
  • Miluju!!!

    *14* *14* *14* Já boží!!!miluju zrzavý kluky!!! *14* *14* *14* A ještě k tomu takhle hezký!!! *14*
  • ahojky

    Ahojky všichni. Jsme tu nová *4* Nechce někdo pokecat o úžasným, sladkým, roztomilým, no prostě Rupertovi *1*
    • Re: ahojky

      ten je sladkej..az se vsichni koupeme v cukru *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *13* *13* *9* *9*
  • Rupertík

    jjjjjjjjj... Rupert je hezkeej a sympaťák !
  • Šišli myšli, kam jsme přišli?

    A s tím šišláním jděte taky někam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit