Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Slonková, neměli by jste dělat z občanů hloupé ovce. Měli by jste si firmy o kterých píšete a ze kterých děláte mučedníky, pořádně prověřit, i několik let nazpátek. Znám velkou spoustu podnikatelů a malých firem, které podnikají poctivě, a nikdy neměli obstavené účty. Samozřejmě se musí probírat spoustou zákonů a nevyhnou se byrokracii. Chci jenom dodat, že spousta firem které měly obstavené účty obchodovaly s naftou, a tam jsou opravdu velké úniky.
    A taky nechápu proč třeba malá firma musí nakupovat přes dvě nebo více firem, často nedohledatelných.
  • Dobrý den paní Slonková .Chtěl bych Vám povyprávět svůj příběh ohledně FU . Skončilo to během 1 roku jsem přišel úplně o vše a to o rodinu,kupa přátel,práci a na zdraví se to také podepsalo Vaše příběhy na internetu jsou podobné mému dá se stím něco dělat? Pavel Děkuji
  • Vážená paní Slonková, vážený pane Kubíku,
    je mi 63 let, jsem učitelka ekonomiky na SŠ, chystám se do důchodu. Ne proto, že nejsem schopna ještě pracovat, že se nechci učit "novým technologiím" nebo dokonce mám začínající demenci. Naopak - svou celoživotní práci jsem milovala a miluji. Jsem ale unavena vším, co se děje na školách díky inkluzi, jak nezodpovědně se chovají školy jen aby "přežily", jak klesá rok od roku úroveň žáků a přibývá jejich hulvátství, nezájem o jakékoliv vzdělání i manuální práci.
    Stejnou měrou mě znechucuje politikaření, lumpáctví, lži a podvody našich politických představitelů.
    Neskutečně si vážím Vaší práce. Prosím, nevzdávejte nic a ukazujte na ty, kteří jsou křiví, lumpy, zloději i bezcharakterními lidmi.
    Věřte, je obrovská spousta více i méně vzdělaných lidí, kteří Vám strašně fandí. Jste malým světýlkem ve tmě, která houstne.
    Ještě jednou děkuji a přeji jen vše dobré v osobním i pracovním životě.

    Jarmila B.
  • P. Slonková jsem tu poprvé a nikde jsem nenašel váši odpověď!!! To vás nikdo nezamestnal? Jaký máte plat!! Prosím o zveřejnění vašeho platu!! Pokud to tady nezverejnite, budu nucen podobnou otázku dát v jiných novinách, z názvem :Slonková nechce z veřejnit, svůj příjem!!
    Naco tu máte rubriku když nikdy neodpovidate!!!!
  • Mávšak víme od koho. onen pravdu jsou to hyeny,zkrachovalí novináři,hledají kauzy před volbama,jou dobže uplaceni těmi!!!
  • Slonková s Kubíkem normální novinářské hyeny-živí se čuňárnou!!viz příspěvek o FU
  • Text Vašeho příspěvkuJeden Kájínkův svědek ze tří pracoval se mnou P.H.v práci se přiznal že nic neviděli,přesto svědčil.
    • Dobrý den. Tak paní Sabina už byla i za panem Rychetským. Všimněte si jak mu podsouvali "natvrdo otázky" : https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rychetsky-se-distancuje-od-prezidenta-s-milosti-pro-kajinka-mu-neporadili-moc-dobre-33700?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp . Myslím, že pan Rychetský se málem zalekl.
  • čím se živí ten Tokoš?
    • Dobrý den, je zvláštní, že pan Prokoš usiluje o anulování milosti pro pana Kajínka a takto se zviditelňuje. Že se vůbec baví s novináři, kteří si chtějí pro svého zaměstnavatele udržovat sledovanost. Já na místě skutečného svědka vraždy bych zalezl do nory a snažil se, aby veřejnost zapomněla, že existuji. Pan Prokeš se evidentně nebojí ničeho (ostatně nemá důvod ale má zájem pana Kajínka více deprimovat) jen demonstrativně ukazuje jak je ohrožen.. Och kam se to propadáte vy novináři !
  • Tak Paní Slonková. Co je obživou toho Vašeho korunního svědka Tokoše? Je docela vysmatej. Nikde nepracuje, to jsem si zjistil.Ale to mi asi neprozradíte,od kud mu jdou peníze na živobytí. To je tak tajné?
  • Pan Klíma trochu měkne a nerozpozná skutečný strach Prokoše od sebelítosti Prokoše. Je mi Prokoše taky líto, když si představím, že jeho idylka začíná končit. Přijdou stresující starosti *1* .. Haló´, haló Prokoši, tak ať se z toho nepoděláš do kalhot (třeba je ta křivá výpověď již promlčená poraď se s někým, ať máš klidnější spaní). Ach zapomněl jsem Prokoši: A co veřejné mínění a mínění Tvých dětí ?
    • Pan Klíma by nám měl zdelit s paní Slonkovou, kde pracuje pan prokoš.čím se živí. Jako placený konfident PCR?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit