Přejít na výpis diskuzí

Sandra Menges

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Za mlada bola dobrá speváčka. Teraz má koncerty, keď už zostarla a vtedy za čias mladosti sem ani nepáchla

  • Hudebně nejplodnější léta 20. stol. byla šedesátá léta.
  • bez ní by 80 léta vůbec nemohla být moje mamka jí má moc ráda a já taky *1* *2* *15*
  • Happy Birthday - نیک خواہشات
  • Prostě SANDRA je úžasná, koncert v Praze na Žofíně byl velkým zážitkem a asi nejen pro mne !! *14*
  • musím taky přiznat.že Sandra vypadá dobře,taky sem na ní v 80letech trsal. *4*
  • happy birthday Sandra.
  • tak

    všechno nejlepší *3*
    • Re: tak

      Sandra bude mít koncert v ČR ale nebude sama pojede se svým současným manželem Thomasem Andersem. Více na lidé forum modern talking nebo www.loket.cz
      • sagres28

        Bože, co se tady člověk nedočte za nesmysly... S manželem Thomasem Andersem :-) Tak ten byl dobrej.

    • Re: tak

      Připojuji se - dodatečně: Dear Sandra, Happy Birthday to You! You are lovely and very nice.
  • soliter

    Sandra

    Neumím si představit 80 léta a svou pubertu bez okouzlující zpěvačky Sandry a jejích písniček.Mou nejoblíbenější je sice postarší balada LORINNE,ale i její nové písničky mají něco do sebe.Navíc Sandra stárne s noblesou,není to žádná umělá a silikonová figura.Je to krásná ženská a věřím,že nás bude stále mile překvapovat. *4* *14*
    • sagres28

      Ta píseň se ale jmenuje Loreen.

    • lili1982

      Re: Sandra

      Přesně tak je okouzlující a její písničky také! *5* Hlavně třeba In The Heat Of The Night, Don't Cry (Breakup Of The World) *14*
  • Sandra

    Sandra je fakt super! Má senzační písničky a líbí se mi, že je sama sebou a není nafoukaná, jako mnoho jiných slavných hvězd. Je mi 14, 80. léta jsem sice nezažila, ale její písničky mám moc ráda, spíš bych řekla jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Nejradši mám Everlasting Love, na té jsem úplně závislá :) Vždycky mi zvedne náladu :)
    Sandra 4ever!!
    A všechno nejlepší!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit