Přejít na výpis diskuzí

Sandra Nasic

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka....
    Nehrála v nějakém filmu?
  • hmmm?

    Není to lesba??? *7*
    • Vole kdys na to přišel *7*
    • Re: hmmm?

      Snad nemyslíš wážně..?Proč by byla lesba? *7* *7* Bože vy jste inteligenti..xD
      • Re: Re: hmmm?

        já to nemyslím nějak zle xD, jen tak na mě prostě působí... *9*
        • Re: Re: Re: hmmm?

          Jzs...nechápu jak muže na tebe tak pusobit..=D
  • Benátky

    Jj, taky se tam chystám a neskutečně se těším, už devět let na GA ujíždím, tak se mi taky splní sen...zítra letím pro vstupenky *15* Jinak The Signal není tak tvrdý, ale dá se, alespoň z tý trošky, co jsem slyšela...akorát stahuju. Majte se
  • Benatky

    Na benatskou noc urcite valim i kdyby me to melo stat pracovni misto *1* !!bude to asi jedna z poslednich sanci je videt pohromade!!!!doufam ze Sandra moc nezjemnila za tu dobu a poradne tomu da!!!!GA forever *14*
  • lintushka92

    Comeback GA

    Ano, zdánlivě nemožné se stává skutečností. Guano Apes včetně Sandry se letos chystají objet pár letních festivalů!!!!!!!!! *14*
    A nebudou chybět ani v ČR - mají být hlavní hvězdou festivalu Benátská noc. Splní se mi sen *15*
  • takže

    je to vlastně Sandra Našičová
    • lintushka92

      Re: takže

      No máš pravdu. Když to chceš "počeštit" tak je to Našičová, ale líp zní Našič, nemyslíš? *13*
  • co??

    to ze odesla sandra neznamena ze se guano rozpadli!!! vzdyt pro ne pie texty!!! a The Signal je fakt bomba!!! *14*
  • zklamánií

    Je dokonalá.. Krásná, krásný hlas - ale to, co dělá teď se mi moc nelíbí a nesedí mi na ni:o/ Jsem z toho docela zklamaná, už jen proto, že jsem takovou dobu nedočkavě čekala, co vytvoří, ale takovejhle výtvor jsem od ní fakt nečekala. Nu což? nenaděláme nic *3*
    • lintushka92

      Re: zklamánií

      Album Signal nemám, stačilo mi to, co je dostupný k poslechu na youtube.... Neřikám, že je to špatný, ale chybí tam to, co bych od Sandry očekávala.
    • Re: zklamánií

      myslím si to isté...čakala som nejaký výbuch,niečo ako guano apes bez denisa atd...ale neprišlo nič iba nejaké lalala pop music.najlepšia pesnička je tam akurát The Name of My Baby....a tak *9*
    • jsou super

      jsou super furt je posloucham
  • No prostě bomba

    Jo..Je pěkná, má hodně dobrej hlas a hlavně dělá muziku, která se dá poslouchat..Texty, který stojí za to..Je holt dost dobrá, získala si moje sympatie.. *4*
  • Je opravdu výborná zpěvačka

    Myslím, že jedna z nejlepších, má nádherný hlas. Škoda, že se Guano rozpadlo *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit