Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu, že to patří k uměleckému výrazu, ale její špulení pusy a nesrozumitelný projev rve uši. Barvou hlasu to nedožene.
  • love007
    Je to výborná zpěvačka!! ♥ *14* *1*
  • Poslouchat jí je jako poslouchat andělské zpěvy!!! Krásný líbezný hlas a krásná vizáž. Je prostě dokonalá. *5*
  • Zpívá naprosto fantasticky. *4*
  • nádherný duet na youtube s Banderasem,fantom opery-lepší než originál!!!
  • bohyně

    nevěřím že jí je 50 - božská bohyně zpěvu která ovládá snad i čas
  • cariba200

    Vy chytrolíni....

    Kdybyste byli tak chytří,tak by jste věděli,že Sarah nazpívala písničku Time to Say goodbye s Bocellim.Tahle písnička se hrála poraženým v olympijských hrách.Bocelli ji potom nazpíval sám a má název Con te partiro-česky S tebou odcházím a Time to Say goodbye je česky
    Je čas říct sbohem.Takže se laskavě zaměřte na to,na co máte.V životopisu tohle nemá a mylím že ten kdo ho psal,by to měl vědět.Jestli to nevěděl,tak ten životopis nemusel psát vůbec!!!! *8* *16* *5* *5* Myslím že je to dost velká hamba a ať to tam někdo ihned dopíše!!!!!!Nebo když ne,udělám to já.
    Jsem už dost n*****á. *16*
  • Anděl

    To se snad ani nedá komentovat-holt máme Anděla. *14*
  • krasa

    Krasný hlas chtěla bych mít tak krásný hlas
    • Re: krasa

      já se věnuju opernímu zpěvu od 6 let (je mi 16), a Sarah je mým velkým vzorem.

      souhlasím s názory, že ona je mimořádná zpěvačka. *3*
  • ???

    Pokud se vám líbí Sarah , tak si zadejte na youtube Where the Eagles fly. Je to duet s Ericem Adamsem z Manowar. Fantastická skladba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit