Přejít na výpis diskuzí

Scott Adkins

OSOBNOST 10.4.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Presne tak. Van Damme je padlá a vyhaslá hvezda, nikdy nevedel kdy odejít. To isté Steven Seagal

  • Všechno nej
  • Boyka je Rambo chlap frajer
  • Hello Scott adkins
  • jednou bych chtěl byt jako vy jste nejlepši muj oblibeny herec
  • Scott, je vážně krásnej chlap. Podle mně patří mezi nejkrásnější !
  • Mas nadhernej nickname, ktery te plne vystihuje *1* *1* *1*
  • Osobnosti cz alias kopie z wikipedie :D :D :D :D
  • Jo a taky Orson Welles, to byla Legenda.
  • Legendou byl Richard Burton, ale to Vam je zbytecne vysvetlovat, vzdyt ani nevite, kdo to byl *9* *9* *9*
  • Jo a jestli je Van Damme Adkinsuv Vzor, tak UPRIMNOU SOUSTRAST *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re Ruda Cheb : Jestli je Van Damme legenda, tak ja jsem prezident Slunecni Soustavy minimalne *1* *1* *1* *1* *1* *1* van damme Je vyhasla, prestarla a preexpirovana zkrachovala existence, ktera nikdy nevedela, KDY ODEJIT. Presne jak to rekl Kurt Cobain : Je lepsi shoret nez vyhasnout. No a Van damme vyhasl, muj respekt ztratil.
  • scott adkins je dobrej herec a bojovnik ale van damme ma skusenosti a navrcholu sve kariery byl lepsi nez scott i kdyz netvrdim neni dobrej herec nebo bojovnik navic van damme je scottuv idol jeho vzor a taky jsou kamaradi takze bych neresil kdo je lepsi protoze oni to tak neberou a navic si myslim ze kdyby scott adkins a van damme sli potech kryplech s Never back down tak je rosekaji na hadry spis by se hosi ucili od scotta a van damma *15* *16* *16*
  • Když J.C.v.Damme dělal opičky na večírku,tak ho M.Rourke vyvedl jak malýho kluka.A že je někdo dobrej ve full a fight,neznamena,že je i dobrej herec *1* *1* *1* *5*,když to vezmete zpětně,Dammeho vytáhl Krvavej sport a pár dalších,bud lepších nebo horších filmů.Ale pořád bylo jasný od začátku,jak to dopadne,,a tak je to i se Adkinsem,,pořád jedno a dokola,,,1-xxxxx díl,nikoho nehaním,to v žadném případě,jen mě napadá,zdali nabídne něco nového i v 5tém díle *16*
  • frajer nanho nemate tak drste hubu *1* *1* *1* *14* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Jj, Scott by ten "drsnakum" z Never back down dal pekne do drzky :D
  • scott je fakt borec ale van damme je legenda,oba jsou zabijaci ale kazdej ma jinej styl....ale van dame je van damme i kdyz scott ve filmu neporazitelny zazaril az mocc
  • Od té doby co jsem viděl film Neporazitelný 2,3 tak je pro mě v bojových umění číslo jedna Scott.Obdivuji ho,to co umí to tedy moc lidí nedokáže.Viděl jsem mnoho videí jak trénuje nebo nacvičuje choreografie a ohromuje mě stále víc a víc ..kdybych aspoň byl z 0,5% dobrej jako on tak by to pro mě byl velký úspěch
  • na Van Damma rozhodně má a také má skvělou hereckou budoucnost, myslím si, že role Boyky ho vystřelila hodně nahoru a ještě o něm uslyšíme :)))
  • Taky bych si chtěl zahrát s Jeanem Claude Van Dammem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit