Přejít na výpis diskuzí

Seal

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli byste to tu trošku obnovovat, vždyť už dávno s Heidi není....
  • Včera jsem byla na Sealovi v Karlových Varech VK Areálu a musím přiznat že to jsem nikd\ nevyděla běhal mezi lidmi a ptal se jich proč jsou rozdělený a oni mu řekli že to je tak jako draší a levnější lístky no a on normálně běžel mezi ně a tu bránu otevřel a všichni běželi dolů na led já si na něj i šáhla a můj tatka když skončil koncert tak si ho šel vyfotit a Seal mu podal ruku no prostě úžasný má krásně medověsametovej hlas je to úžasný člověk a úžasný koncert *3* *4* má krásný písničky *14*
  • Seal se prý rozvádí s Heidi......
  • rose9

    NEJ

    Jeden z nej černejch zpěváků a slavnejch vůbec... *5* *14* *14* *3* *5*
  • jack_sparrow

    jizvy

    NA TVÁŘÍCH TO MÁ JIZVY, NEBO CO TO JE? *8*
    • ne je to stejná nemoc jako Jackson
    • rose9

      Re: jizvy

      jo, jizvy a hezký, se mi na něm líběj
      • Re: Re: jizvy

        jo mě se taky líběj ale to je má od narození nebo proč??
    • wendy92

      Re: jizvy

      Hm jo..má jizvy.. *1* a?? právě to mu sluší.. černoch a ještě vypadá takhle drsnějc.. *1*
  • wendy92

    Seal má dceru

    Sealovi se narodila holčička!! Je počtvrté tátou *4*
  • wendy92

    Seal má dceru

    Sealovi a se narodila holčička!! Je počtvrté tátou *4*
  • NEW CD

    3. listopadu vydává Seal další album. bude se jmenovat Soul *3* *3*
  • SEAL - koncert

    taky jsem měla tu možnost být na koncertě Seala...v Brně...i teď v Praze a líbilo se mi to moc, i když musím přiznat, že jsem byla trochu zklamaná atmosférou mezi lidma *9*...připadalo mi to tak, jako by se krom těch prvních pár řad nikdo nebavil...a mohl hrát trochu dýl, asi se mu nechtělo při pohledu do publika...no a ani se nedivím...v Brně byla atmosféra úplně jiná, žilo to tam, všichni se moc bavili...(k Praze) - asi byl blbej den, každopádně, jsem ráda, že jsem tam mohla být...příště pojedu zas...teda...jestli nějaké příště bude...jo a jen tak náhodou...nezaslechli jste někdo jména těch jeho hudebníků, kteří byli teď v Praze (hlavně toho basáka)*14*???...ď
    • Re: SEAL - koncert

      Ahoj,
      jména jsem zaslechla...a nepamatuju si je:-))))))
  • maca.mica

    Seal koncert

    Ahoj, byla jsem na koncertě (stejně tak jako na prvním), ale táhla jsem s sebou bednu s RC soupravou a měla místo na sezení spíš vzadu, takže i když jsem Sealův opravdu velký fanoušek už skoro 16 let, úplně moc jsem si to neužila. A trochu mě i mrzí, že i když tam bylo hodně lidí, naprosto strhl hlavně ty vepředu..někde psali, že Seal si atmosféru doslova vydřel...podle mne je to pravda. Jen se modlím, aby se nerozhodl už u nás nikdy koncert nepořádat...i ta odezva na jeho otázku, jestli byl někdo na jeho koncertě v dubnu před 3 lety a nic moc se neozvalo...A když si na to odpobvěděl něco v tom smyslu, TAK FAJN ASI 10 Z VÁS...Myslím že z nás byl zklamaný:-( No tak uvidíme do budoucna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit