Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivana Vágnerová3 hod · 

    Jsou hvězdy, které nehasnou- i my máme jednu, úžasnou - paní Yvettu Simonovou!!! Dnes slaví devadesát let - a nepřestává ji bavit svět !!! Naopak - ona baví nás, vždy, když slyšíme její hlas - i po dlouhých letech stále krásný - nezaměnitelný a jasný! Vždy elegantní, milá dáma, tak je nám, pamětníkům známá - a souznění s Milanem Chladilem má jistě ukryto v srdci svém. K dnešnímu krásnému jubileu, získává nejen výroční cenu, ale též tisíce blahopřání , tato výjimečná paní : "Vážená paní Simonová, těžko teď hledám vhodná slova - jimiž Vám hold a dík chci vzdát - dovolte mi , Vám zdraví přát , pohodu a v duši klid, a radost ze života mít!"

    • Jsou hvězdy, které nehasnou- i my máme jednu, úžasnou - paní Yvettu Simonovou!!! Zítra slaví devadesát let - a nepřestává ji bavit svět !!! Naopak - ona baví nás, vždy, když slyšíme její hlas - i po dlouhých letech stále krásný - nezaměnitelný a jasný! Vždy elegantní, milá dáma, tak je nám, pamětníkům známá - a souznění s Milanem Chladilem má jistě ukryto v srdci svém. K zítřejšímu krásnému jubileu, získává nejen výroční cenu, ale též tisíce blahopřání , tato výjimečná paní : "Vážená paní Simonová, těžko teď hledám vhodná slova - jimiž Vám hold a dík chci vzdát - dovolte mi , Vám zdraví přát , pohodu a v duši klid, a radost ze života mít!"

  • No a ještě do třetice ve stejný den 4. listopadu v r.1971 jsme se s manželkou brali.Jaromír.

  • Ještě co se nevešlo.Včera jsem si udělal TV večer S Milanem,dnes si udělám s Vámi..Tak AtˇVám

    to zdravíčko a hlas ještě dlouho vydrží.Váš věrný fanda Jaromír 76 let z Prahy 1.

  • Paní Yvetto,

    K Vašim zítřejším narozeninám,Vám přeji hlavně mnoho zdraví,štěstí a pohody. Dožíváte se opravdu

    úctyhodného věku. Od jakživa patříte k mým oblíbeným zpěvačkám.Sleduji Vás od začátku.

    To co vyšlo oficiálně na deskách mám všechno + velké množství T.V..záznamů. Uvítal bych ale kdybyste dala konečně k dispozici věci,které dosud postrádám.T.J.rozhlasové nahrávky,které dosud nemám. Věci které vůbec nevyšli.Třeba krásný duet s Milanem " Jak To říci" s TV.pořadu¨

    " Písničky na zítra" a jiné věci,kterých jsou na TV.záznamech jen kousky.Přitom Vím,že byli natočené celé.Zrovna tak diskotéky. a další věci.Také sháním záznamy rozhl půlhodinek s p.Vl.Dvořákem a to

    z kterékoli doby.Mám jich asi 50. Vím,že P.Vlach měl vše,co nahrál,natočené na Revoxu cívkáči.J.H.



  • pitysek
    Vážení hudební přátelé, sháněl jsem písně "Mám lásku zasněnou" a "Ty má plačtivá skálo" zp. Y.Simonová, a už jsem je sehnal. Jsou to skvělé neznámé věci,přímo poklady, které na gramodeskách nevyšly.
    Přejeme paní Yvettě k jejím narozeninám všechno nejlepší, dobré zdraví, radost z rodiny a koncertů pro nás věrné posluchače. Také gratulujeme k vyznamenání, "Medaile Za zásluhy", kterou převzala od Presidenta republiky. Je tak právem oceněna její dlouholetá práce v hudební oblasti.A poděkování za pěkné její písničky.
    Petr V. Kolín a Jaromír H.Praha.
  • Paní Simonovou zbožňuji, jako zbožňuji i Karla Vlacha. Je to můj život, nádherní lidé, nádherné písně, super super super.
    • Plně s Vámi souhlasím.Napište,co můžete nabídnout.Mám toho mraky na výměnu.Nenabízejte ale nahrávky,které vyšli oficiálně na gramodeskách.
      Ty mám všechny. J.H.
  • dobry den, chtel bych se zeptat pani ivety, jestli nezpivala pisen, slysis jak zvoni. tuto pisnicku bych chtel nekdy od ni slyset, s te nadhery musi musi vsechno rozkvest, dekuji
    • Řekl bych,že ne.Ledaže by to bylo v textu nějaké rozhl.nahrávky,kterou jsem dosud neslyšel.J.H.
    • Zkuste to na YOUTUBE. Tam je všechno.
      • pitysek
        kéž by tam bylo všechno. Ale bohužel,moc věcí tam není!
  • Vzor dámy.
  • Pisnixky pani Simonove jsou porad i po letwch pekne
  • Vážená paní Simonová, před pár lety jsem si koupil třícédečkový komplet s názvem O nás dvou,který mám převedený na paměťovou kartu abych při jízdách na elektrokole měl v zásobě i něco k poslechu.I když jsem ročník šedesát,udivilo mě kolik písniček slyším poprvé.Ani přes několikačasté opakování nemám v úmyslu vaše skvosty přehrát někým jiným.Přeju pochopitelně aby jste byla zdravá a fit.Mirek Kupec,Jižní město.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit