Přejít na výpis diskuzí

Stephenie Meyer

OSOBNOST 4.6.2008 
107 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LilyCampbellBower
    S Cassandrou Clare je vzor všech spisovatelů a také mě. Je dokonalá spisovatelka. Její kniha Hostitel mě dostala.
  • Nejlepší spisovatelka!Úplně ji zbožňuju!
  • happy birzday
  • Happy Birthday and Merry Christmas <3 :)) I love Twilight :)) Yes, I'(m Twilighter :))
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))) Chtěla bych vidět poslední díl twilight :(
  • moc rada bych videla 3 část rozbřesku a pulnoční slunce..moc by mě mrzelo kdyby to nedopsala ....
  • Ahoj,Twilight sága je bezvadně napsaná,ale Hostitel ten je opravdu perfektní.Vřele doporučuji.Těším se na její další knihy.
    • súhlasím *4* twilight som nečítala ale Hostiteľ je super kniha a aj film je veľmi dobrý *3*
  • Twilight sagu mám ráda především stmívání a půlnoční slunce(i když není dopsaná), ale více se mi líbí Hostitel. I to i to má něco do sebe, ale sága na Hostitele prostě nemá. Jinak Stephenie je božská! Lepší spisovatelku asi nenajdu. *14* *3* *4*
    • Ahoj :) prosímtě ráda bych si přečetla knihu Půlnoční slunce nebo viděla film ale nikde to nemůžu najít :(. Nemohla bys mi kdyžtak říct stránku na tento film ? ppokud si ho viděla dík moc :))
  • ahoj mám moc ráda twilight sagu tak že by si to každej nepředstavil jak moc. Všechny díly jsou úžasný a doufám že bude ten 5 díl moc se na něj těším. A furt se dívám na twilight saga pořád a pořád dokola a nepřestává mě to bavit měl by být ten 5 díl protože bych chtěla vidět jak to dopadne doufám že to dopíše *14* *14* *14* *1* *1*
  • Stmívání jsem měla ze začátku ráda, ale jak o tom začal každej mluvit a jak je to všechno úžasný, přešlo mě to. Navíc mi nesedí Parkinzon v hlavní roli, nevím no... Ale její další knížka, Hostitel, to je něco úplně jinýho. Tuhle knížku totiž naprosto miluju. Fanoušci Twilight, vám to teda rozhodně doporučuju. Hold asi autorce víc sedí sci-fi. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit