Přejít na výpis diskuzí

Tereza Maxová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Když jsou lidi blbý, ať sypou prachy do charit a podobných blbostí, z kterých profitují nebo na nich parazitují majitelé a plno dalších lidí kolem! To je takový problém, když chce někdo pomáhat, to odnést osobně, nebo osobně poslat atd.?! Přece k tomu nepotřebujeme tichou poštu, do které hodíme balík a on z toho vyjede drobák!
  • terezko já a můj kolega ti děsně fandíme pro náj jsi skutečná osobnost
  • Tato žena patří mezi naše nejošklivější modelky.Setkala jsem se s ní osobně a stydím se za to,jaký výběr modelek máme.Nevím jaká je v osobním životě,nevím jak moc je srdečná či má srdce na pravém místě,ale krásu nepobrala a považuji ji za opravdový omyl našeho světa modelingu. *9* *7*
  • Terko zase potřebuješ koupit nějekej ten baráček že zase žebráš od obyčejných lidi???!!! proč nepřispěji celebrity poslanci atd Víš proč?? protože moc dobře tito lide vědí kde a komu putuji na kontičko v zahraničí *16* *16* *12* *12*
    • Soudruhu, je mi líto , že tě navlékli do lidské kůže a ty nyní nevíš, jak se chovat, když do dnešních dnů jsi byl jen dobytek, přeji ti, aby ses s tou bolševickou nenávistí, kterou v sobě nosíš, vyrovnal dřív, než budeš stát před soudem, který jednou čeká každého tvora i patvora.
    • ..... je to tak, většina těchto "somráků" ví, že nejvíce získají od těch chudších lidí protože ti mají opravdový soucit. Boháči to berou stylem "aby se neřeklo". Měli by chodit do sněmovny za těma chochtajícíma u koryt
  • Terezko priznej, kolik vydelavas na te svoji nadaci. TYDOBRA DUSE *10*
  • MILÁ TEREZO !
    Přejí Vám všechno nejlepší k narozeninám !
    Váš fanda Jiří *3*
  • luckalusy

    WOW

    Terka je těhotná
  • luckalusy

    Nekecám

    Terka je má teta a David Pospíšil je můj strejda. A to nekecám.
  • xxxkatuskaxxx

    juj

    ono už jí je 39?? vypadá tak na 29 ani ne.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit