Přejít na výpis diskuzí

Tim Allen

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taxu.cz

    Čau lidi!Seriál kutil Tim najdete na taxu.cz(vlevo-v levém sloupci s ost.seriály).Je tam asi 25 epizod.Zkuste to.
  • Kutil Tim

    Seriál Kutil Tim najdete na online-seriály.eu.Je tam 25 epizod,zkuste.
  • Poslední z Trollů-fantasy

    Toto je příběh o jednom trollu jménem Scat.Tento malý skřet žije sám v jeskyni,je celkem malého vzrůstu a není příliš chytrý.Je jak se zdá poslední svého druhu.Umí rozdělat ohen,lovit menší zvěř a chytat ryby.Naučili ho to jeho rodiče,které zabili lovci.Po otci mu zůstala zbran-oštěp,který používá k lovu zvěře.Z lidí má strach.Je posledním trollem proto,že ostatní trolli zabili lovci či lidské nemoci,vůči kterým nejsou tito skřeti imuní.
  • Tim Allen

    Zdravím všechny. Kutil Tim byl docela fajn seriál. Mám s tímto hercem ráda film Z džungle do džungle. *3*
  • Zkrácený scénář

    Název:Štěstí nebo smůla?
    Popis:Mladík jménem Robert je doma sám,jeho rodiče nejsou doma,je to obyčejný kluk,který má rád knihy a hry s vrstevníky.Toho dne,kdy je doma sám se nudí,z půldy vytáhne krabici s knihamy,v jedné z knih je jakýsi dopis,přečte jej nahlas a zjeví se před ním duch starého muže z oné knihy,duch se s chlapcem zpřátelí a pomáhá mu z životními trablemy.
  • Tim Allen -kniha

    Dnes jsem byl v knihovně(Klatovy) a našel jsem tam náhodou zajímavou knihu.Napsal ji Dave Barry a jmenuje se Velký průšvih.Podle ní byl natočen film,kde Tim účinkuje.Doporučuji vám ji.
  • Happy Birthday

    Dnes má Tim Allen narozeniny.Je mu už 55 let.Chci mu blahopřát.Hodně štěstí,Time!
  • tim jako santa

    Celá naše rodina miluje filmy s Timem Allenem - Santa Clause. Dvojku a trojku už máme na DVD, ale nedaří se mi sehnat Santa Clause 1. Kdo by půjčil k přepálení popř. přepálil, budu moc vděčná!!!
    Nikde v prodeji už jednička není a moc bych om ho k vánocům chtěli. Najde se dobrá duše k zapůjčení? Díky Renáta, tel. 775 278 279
  • PODPIS!

    Prodám podpis T.A. na autogram kartě ( mám i jiné herce. Cena dohodou mail: cost@centrum.cz tel: 604109975
    • Re: PODPIS!

      Mám už jiné číslo,ale zájem zůstal.Kolik za ten podpis chceš?Kontakt na 721386031.Pošli mi sms zprávu.Díky.
    • Re: PODPIS!

      Možná bych měl zájem.Kolik za ni chceš?Odpověz na 721386031,tedy\ pokud ji ještě máš.
  • tim je supr uz aby ho zas davali *3* *1* *4* *5*
    • Re:Kutil Tim

      Oni ho dávají.Stačí mít Nova Cinema.Tam je kutil Tim ve 14:30 hodin.Dokonce jsou dva díly po sobě.Trvají kolem 60 minut.Máte taky satelit a Novu Cinemu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit