Přejít na výpis diskuzí

Tom Kaulitz

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má fakt dost dobrej styl oblíkání *3* *5* *4*
  • lissa12

    kvasa

    tomika miluju a nikdy neprestanu TOKIO HOTEL FOREVER!!!!!!!!!!!!!!miluju tomika *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Evelyne

    Tom...u are da best!!!*14*
  • www.totokiohohotel.blog.cz - milujem dvojčata !

    Miluju Tomovi dredy,piersing,ouška,oči,tváře,rty,nos,hlavu,krk,hrud,záda,pas,ruce,dlaně,prsty,stehna,lýtka,paty,jeho styl oblíkání-prostě ho zbožnuju....kdyby bylo takovích borců víc jako je Tomíšek tak by byl na světě ráj *4* !Uznejte !
    .
    *14*
    .
    *14*
    .
    *14*
    .
    ICH LIEBE TOM KAULITZ 17 *14* *14* *14* !!!!!
    • Re: www.totokiohohotel.blog.cz - milujem dvojčata !

      Tom je nejlepší s TH ! ..... není on je totiž nejlepší na celičkým světě ! *4* *14*
      • www.totokiohohotel.blog.cz - milujem dvojčata !

        Držím mu palce do budoucna,fajn boreček,super boreček! *14* na www.totokiohohotel.blog.cz soutěž v rubrice info o blogu a o nás;-)
  • tom a bill

    tom a bill jsou priklad mnoha dvojcat,ve skoupine a skvele rozdeleni.I LOVE BILL A TOM *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tokio Hotel

    Ahoj tome,jsi super kluk chtela bych poznat tviho brachu Billa.Líbi se mi jak spívá mam vaše cd doma.Přijedete někdy do české republiky do Brna???Umí Billi mluvit česky???Pa váš velký fanoušek Bea *14* *14* *4*
  • máte smůlu holky tom už holku má *3* *13*
  • ttoomik

    Tommík je hroozne sladkej...A ma hrozne krasny ruce vsimnete si....A ten usmev je taak roztomilej.... Alee stejnak mam nejradsi Gustika....Ale tom je taky bozí... *14* *14* *4*
  • Tomik

    Tomik je absolutne nej ze vsech TH!!!!!! *4* *4* ale vsichni sou No.1!!!! I LOVE THEM!!! *14* *14* *14* *14*
  • pro tomaše

    Ahojky Tome *14* . Chtěla bych se zeptat jsetli bysi mi nedal tvůj email nebo jestli máš icq ??? *3* AHOJKY IR4A JSEM TVOJE FANINKA A MÁM TĚ RÁDA *14* *14* *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit